Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Silenzio #29 üzenetére

    Még mindig: a cikkíró vajdasági, Szerbián belül tudott keresni és vásárolni notebook-ot, ezt szerintem eléggé egyértelműen leírta az első oldalon. Nem gondolod, hogy mellékes és érdektelen, hogy te mennyire jó/jobb vételeket tudnál a cikk tárgya helyett ajánlani a magyarországi kínálatból, ha egyszer ezekhez (fogalmazzunk úgy, hogy) körülményesen jutna hozzá, ha egyáltalán hozzá tud jutni?

    A "biliműanyag" jelzőmnek (én írtam, btw...) semmi köze nincs a "fém - prémium, műanyag - szar" implikációdhoz. Semmi baj nincs egy jó összeszerelési és anyagminőséggel rendelkező műanyag borítású laptoppal. Az olcsó IdeaPad modellek viszont nem ilyenek. A magyarországi szervízhátterük meg kb. nem létezik (mármint szervízháttérnek enyhén túlzás nevezni), de ez már tényleg csak lábjegyzet.

    A konkrét modellnél egyébként komolyan kérdezem, csak 2 cellás akkuval lehet venni? Mert én csak ilyennel láttam hivatalos forrásból, amikor rákerestem, az meg eléggé tökönlövése egy notinak.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák