Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Blyan #39 üzenetére

    Én sem támasztottam nagy igényeket felé. De ez a billzet hulladék 5k szint, ha éppen kijön a bugi akkor olyan szürkére fagy az oprendszer a ram korlátnál, hogy csakis restratra reagál semmi másra. Forgatásnál néha elszállnak az ablakok a fenébe amiket nem lehet bezárni se áthúzni A zsanér vicc, tehát ameddig kinyílik az úgy pont 10-20 fokkal kisebb, mint amit használnék, így gyk kuka.

    A tablet meg hátul csúnya lakkos, úgy telement tesztgép mikrokarccal még vigyázva is, hogy sült a pofámról a bőr.

    MaCS_70: Ez van. Nekem az a dolgom, hogy észrevegyem a hibákat. Az a billzet pedig okádék. Nem csak szerintem, hanem a vevők szerint is akik próbálták a shopban.

    margithid: Jooo. Akkor itt fejeztem be, kezdődik a szokásos kör.

    OFF end.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Egon

    nagyúr

    válasz Blyan #45 üzenetére

    Ennyi.
    Annyit tennék hozzá, hogy számomra azért szimpatikusak ezek a cuccok, mert tulajdonképpen három üzemmódban is használhatók: tabletként, laptopként és - adott perifériák ráaggatásával - kvázi asztali gépként is. A gagyi klaviatúra és tapipad probléma számomra ezért nem visszatartó erő. Laptop módban max. képzéseken, értekezleteken jegyzetelni használnám: oda pedig bőven megfelel egy kevéssé minőségi billentyűzet is, elvégre nem a Háború és Békét írom ilyenkor... Ha sokat kell írni rajta, azt szinte mindig olyan helyen csinálnám, ahol van lehetőség egeret + billentyűzetet + monitort (!) rákötnöm: a céges asztali gépem szintjént bőven hozza teljesítményben, ami számomra elegendő.
    Ezzel együtt a zsanérproblémák és a nem túl minőségi anyaghasználat miatt nem mertem megvenni a T100-at, de remélem hogy hamarosan találok olyan versenyzőt, amelyik megfelel az igényeimnek...:)

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Blyan #87 üzenetére

    Nem igazán értem, hogy mit nem értesz.

    Dolgozom, böngészem, levelezem, kapcsolatokat tartok rajta.

    Mivel viszont fontos a nyomtatás és néhány, csak Windowsra létező program, nem elég az androidos gép.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák