Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz MaCS_70 #695 üzenetére

    A D-Linket hagyjuk, én 8 készülék csere után feladtam, mert nem csak szoftveres de hardveres gondok is voltak, számomra óriási csalódás a készülék, pláne a gyári szoftvere. Tp-link esetén is vegyesek a tapasztalatok, a gyári szoftver katasztrófa, ott más szoftverekkel openwrt vagy tomatoval szépen elműködik a készülék, de ugye nem mindenkitől várható el, hogy cserélgesse a szoftvert.
    Itt Asus esetén is van alternatív szoftver, csak ugye megint ott a de mint a többi router esetén.

    Gondolkodtam már többször microtik routerben is, illetve saját építésű routerben, de mindig jött az hogy ez nekem biztos megéri kérdés, biztos akarok vele ennyit kínlódni mire összeáll a dolog, és rendesen beállítgatom... szóval ez nálam hosszú ideje halogatott dolog, és valahogy mindig maradtam ennél, mert kissé lusta is vagyok már ekkora váltáshoz.
    Volt főnököm PC ből és RouterOS-el épített tűzfalat és routert, de mire teljesen felkonfigurálta nem 1 nap ment el rá.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák