Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    Egy kettes odakerült az ár elé valamiért.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Bugfix1984 #42 üzenetére

    Hooogyne :DDD Jó látni, hogy a konzum agymosás perfekt műxik.

    Az nem user fail ha az Asus elkottázza a gépek hűtését, hogy szériahibások lesznek az alaplapok vagy ha éppen a wifit elfelejtik a tervezéskor kirakni az alu fedlapon kívülre, hogy ne egy árnyékolt mobil sebességét tudják. 250k-ért mellékesen. Nem félreérteni, ezt tudja minden márka. De bizony van kint tömegmodelljük nekik ami úgy van elkottázva, hogy csuhajja.

    Garanciális arányokról kérném akkor a hivatalos számokat, típusra lebontva. És a többi márkáét is, amihez hasonlították szintén típusra lebontva. Majd az összegzés mikéntjét és menetét. Annál rosszabbatt, mint mikor a levegőből meg szavazásokból és külső szervizekből összeszedünk fogalom nélkül dolgokat (ha egyáltalán igen és nem random oldal tálal egyet pár dolcsiért) majd kirakjuk a webre ahonnan be lehet trollkodni...nem tudok. Hivatalos statisztika a gépek szervizéletéről nincs kint sehol, nem is lesz, soha nem is volt. Ezt max olyan belsős emberek sejthetik talááán, akik ott dolgoznak és látnak egyet és mást. Földi halandó soha. Ha mondjuk én 5 gépből 3-4-et meg tudok tippelni, hogy ugyanaz lesz a hét 6 napján, akkor sejtésem lesz, hogy ott gond van. De még ez sem statisztika.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Bugfix1984 #46 üzenetére

    Én is közel nézem az ilyet. Annyira közelről, hogy ha közelebbről szeretném, akkor a pákához venni kéne mikroszkópot is.

    Az ASUS laptopban nem prémium brand. Ha prémium, akkor pedig nagyjából mindegyik az.

    Én minősítem a 300k-s cuccait is. Most vendégeskedett nálam 2 tag is a már bőven nem alsó házból és akkora epic failt amit most is kihoztak, hát, hogyan is fejezzem ki, ritka dolog. Szóval én tökre megértem ha bárki szapulja őket, tök jogos, alá tudom támasztani.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz gabber01 #48 üzenetére

    Most ezen nincs mit bizonygatni, bemész a bótba és leakasztasz egyet az új 551-esekből és ott is lesz bennük a hiba. Kevés firmware javítást láttam eddig alumíniumra ami műanyagra változott hirtelen :DDD Volt már, hogy kérni kellett másik akármit, mert látszott, hogy itt inkább egyedi hiba lesz, de sajnos ha tervezési hiba van és ezt sikerül behatárolni és kijavítani, de úgy, hogy az nem megoldható gyártási szinten meg vagy lőve. Akkor ez ilyen és vagy együtt él vele az ügyél vagy...hát nem vásárol.

    Bugfix1984: Lenovo is egy nagy takony lett. TP sorozattal együtt. Ne is hidd, hogy sokáig lesz akkora gigászi eladás főleg felénk, bicska lesz rendesen, a viszonteladóknak is ki van a töke.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák