Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz fRooStzzZ #39 üzenetére

    "De ha ezt már 8-9 éve meg tudták csinálni, ma miért nem?"

    Nagyon gyenge troll vagy remélem tudod, amiről beszéltünk feljebb NEM tudják.

    A kis delfines cucc meg gondolom valamelyik Hungry Shark lehetet ami meglepődnél mennyire kellemes kis causal ARCADE játék. Megsúgom az sem éppen takarékos app, az egy időben a képernyőn megjelenő gameObjectek miatt. :D

    "candy crush, garden scapes, pou, golyós vagy lufis játékok,"

    Igen mind azt a célt szólgálja, hogy teszem azt mikor anyám este haza esik napi 2 coaching beszélgetés után, lerogy a fotelbe és nem akar már hihetetlen agyi tevékenységet folytatni csak szeretne kicsit filmet nézni és közben nyomkodni valamit, akkor leül és játszik egy kis Match 3 játékkal, teszem azt Garden Scapes, és közben "csínosítgat" egy kertet, megnéz 2-3 vidit amiből a fejlesztő máris tud profitálni. Hisz ki nem néz meg 1-2 vidit, hogy tovább jusson hamarabb etc...
    Ezek mind CASUAL játékok, ez a céljuk, hogy egy kis kikapcsolódást nyújtsanak.... ha te szimulátorra vágy, ülj le a PC elé.

    Még egy kanyar ha PC... érdekes a PC2, AC és szim társai mellet nagy a kereslet az ultra lowbudget NFS-re, a Crew 2 is egész jó lett és nagy volt a várakozás... de még a Crew: Wild Run is szép player baset elért. Pedig mind arcade kacat a szemedben. Többek közt én is szívesebben ülök le egy arcade cucc elé egy gamepaddal... ha fizikát akarok kimegyek kicsit mocizni a Mátrába....

    De ez itt feleslegesen nagyon off én a témát lezártam...

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • kolopele

    nagyúr

    válasz fRooStzzZ #39 üzenetére

    Nincsenek miértek. Megfogja az embert valamivel és azt veszi észre hogy már órák óta játszik vele, fizet mint a güzü hogy haladjon, ennyi és nem több. Mint írtam én PC - re töltöttem le, mobilokon nem szeretek játszani, itt meg a kontrollerrel kellemesen lehet irányítani a nagy képernyőn alapból. Én nem szeretem a normál autóversenyes játékokat, ez valami egészen más volt megjelenése pillanatában is. Van akit megfogott, van akit nem. A miértekre soha nincs magyarázat, én imádom a kemény rockot, más meg a falra mászik tőle, de attól még jó :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák