Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz Danny365 #33 üzenetére

    Miért is pazaroljak el olyan játékra időt, amivel 300al nekicsapódok a falnak, lepattan róla és megyek tovább, mint ha csak a szél lökte volna meg az autót? Vagy a sok csilivili tábla meg mittudomén mi van ebben is amitől az utat sem lehet látni jóformán, elhomályosulnak dolgok mint pl nitro nyomásánál 1-1 játékban, és ugyan úgy 160-al megyek de nem látom az utat mert én most nyooomoooom a nitrot.. Na ez most komolyan élvezet...
    Grid, megvettem, szerettem, játszottam vele. Project cars, megvettem, játszottam vele. Annak van valami valóság tartalma. rFactor, jó volt. De ezek.. háztetőn autó? leesel 20 méter magasból, és nyomod tovább?
    Na igen.. Ez az a játék amit rengeteg ember torkán le tudnak nyomni. És ha már ott tartunk, az a ciki és nem pedig az hogy az ember megmondja a véleményét mert már a videóból látja mi van.

    wesder: Nem vagyok konzol párti, láttam róla videókat de arról nem nyilatkozom amivel nem játszottam.
    De a fent említett játékokkal igen. Ashpalt-hoz is volt szerencsém, nfs-el is, és a többi hasonló szutyokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák