Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telefon6310

    tag

    válasz Blue meth #6657 üzenetére

    Én januárban vettem az XS-t, iOS 12 volt rajta.

    Az üzemidővel kapcsolatban nekem is erős aggályaim voltak. Redmi Note 7 volt az előző telefonom, amiben 4000-es akku volt, utána rövid időre egy Mi9-et használtam 3300-as akkuval. Igen, a 4000-es akksi valóban jobban bírta, viszont a Mi9 üzemideje kb. az XS szintjén van.

    Nálam is fontos kérdés az üzemidő, de így két hónap használat után bátran ki merem jelenteni, hogy teljesen élhető az XS. Én mindig 40-80% között tartom az akkut, így mindig csak kb. 40%-ot töltök bele, de ha már 3x rá kell tennem egy nap töltőre, akkor egész nap a telefonon lógok, le se rakom a kezemből. AZ átlagos töltés kb. 2 alkalom, ami azt jelenti, hogy egy nap olyan 80%-ot használok el. Folyamatos mobilnet, wifi, youtube, facebook, stb. Ha reggel 100%-kal indulok el, használom rendesen, akkor se merítem le estére.
    Száz szónak is egy a vége: élhető az üzemidő.
    Az meg, hogy ki hogy használja a telefonját, teljesen más kérdés. Játékkal gondolom megállja a helyét a 3-4 óra SOT.

    A mai napi akkuhasználatomat meg is mutatom. Reggel kb. 80%-kal indítottam a napot. 1x belenyomtam délután 40%-ot, most este 7-kor még 50%-om van. Tehát kb. 70 fogyott el ma, eddig, pedig használtam rendesen. Remélem tudtam segíteni :-)

Új hozzászólás Aktív témák