Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Giovan! #354 üzenetére

    Meg érted, mi számít felvágásnak?

    Azért butaság ilyen dologgal foglalkozni, mert ad1.: Ahogy a kolléga is írta tizenévesek lóbálják a kezükben az apu-anyu által megvásárolt készüléket. Na, ezek a gyerekek, ha bármelyik másik gyártó csúcskategóriás telefonját kapták volna meg - ahogy egyébként meg is kapják - ugyanúgy büszkén lóbálnák a kezükben, hogy nézd nekem mim van. Ahogyan teszik is ezt aktívan.

    ad2.: Teljesen mindegy, hogy milyen okból vásárol magának az ember egy adott készüléket, az a lényeg, hogy számára legyen megfelelő.

    ad3.: Olvastam itt már a fórumon olyan hozzászólásokat is, hogy menőzés céljából vett iPhone-t magának az aki:

    - Nem rak tokot a telefonjára. (Teljesen irreális gondolat. Itt arra gondolt a költő, hogy azért nincs tok a telefonon, hogy látsszon a logó. Vicc)

    - Nem állítja át a csengőhangot. (Szintén nettó baromság, nekem a Honor kivételével majdnem mindegyik telefonomon a gyári csengőhang volt. A SE-nak egy idő után meguntam, meg volt egymás után három és akkortájt 14 évesen még tényleg számított az osztálytársak között, hogy kinek mi a csengőhangja. Egész egyszerűen azért az eredeti csengőhang, mert tetszik és mert meg lehet hallani. Ennyi erővel anno a butatelefon X2-01-emmel is menőztem 2011-ben és a L625-tel is, mert a Nokia tune volt a csengőhangom.. :N )

    Szóval teljesen lényegtelen, hogy ha megkérdezel x mennyiségű embert mit mond, mert aki rád akarja akasztani azt, hogy te menőzésből vetted, úgy is rád fogja. Felesleges ezzel foglalkozni.

    Egyébként én abban sem látok semmi problémát, ha valaki nem szakmai dolgok miatt választ magának egy adott terméket, hanem szubjektív oka van. Ő döntése, arra költi a pénzét, amire akarja. Ha ettől érzi jobban magát, hát tegye.

Új hozzászólás Aktív témák