Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Stabi83 #309 üzenetére

    Az, h neked nem fontos a privacy, a te dolgod. Ahogy ez már tök elfogadott s jellemző dolog, nem véletlen mondta Zuckerberg 2010ben, h a privacy már rég nem érték a mai világban. ettől függetlenül ha úgy gondolod, h valakinek mindenképp terroristának kell lennie ahoz, h fontosnak tartson ilyen dolgokat, nagyon sajnállak, mert elég beszülült szürke a nézeted ilyen szempontból.
    Azt pedig 100% tudom neked állítani, hogy se facebook, se google, se egyéb ingyenes te vagy a termék szedd le ingyen app nincs a telefonom. Ahogy nord vpn-t használok minden eszközömön. S ahogy semmi illegálist nem tettem s nem is tervezek tenni (najó, netflix s spotify elött sokat torrenteztem, azóta gyk. semmit, de kb ennyi )
    Kívánom h soha ne legyen abból problémád, h az adataiddal fizetsz ma szolgáltatásokért. Egyrészt üdvözlendő az optimizmusod, h szerinted kizárt h a kínában ma is működő és 2 év múlva kötelezően használandó black mirrorból kölcsönvett pontozási rendszer soha, semmilyen körülmények között nem lesz magyarországon. Másrészt elég naív egy CA botrány után azt gondolni, h ez csak a reklámokról szól, valaminrt azt is, h te nem vagy befolyásolható.
    Érdekes mód az emberek 90% szerint rá semmiképp nem hatnak a reklámok s semmi értelmük, a maradék 10% minimálisan befolyásolják őket, míg a vlaóságban az emberek 90% baromira befolyásolják s 10% csak enyhén :D

    (#311) Jegesmaci81 akik így gondolkodnak, azok milyen körökben mászkálnak? mert h nem egészségesben, az biztos. Képzeld normális nem nagyzoló emberekkel vagyok körülvéve, mégis 905 ios terméke van.
    Vagy iskolába jársz ahol ez a "menő" bár azt kétlem h ma így lenne, vagy sznob emberek vesznek csak körül, vagy baromi szegények, nem tudom. De soha egyetlen ilyen emberrel nem találkoztam életem során.
    Ha azt mondod, h aki felvágni akar az ios-t vesz, az 99% h így van, aláírom. De ez sztem a felhasználók elenyészően kicsi része...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák