Új hozzászólás Aktív témák

  • 0843

    csendes tag

    válasz hemaka #4323 üzenetére

    Ráadásul a többi szerviz meg azt írja még az icentre is hogy care centerezzek mert ott volt a készülék.

    Amúgy most az lesz hogy írok egy levelet a care cenernek és ha nem reagálnak akkor visszahívom az ügyfélszolgálatot. Igaz ilyen komolyabb szinten hogy egy telefon problémát lebeszéljek nem megy az angol de az ügyfélszolgálat azt írta ebben tudnak segíteni (lehet ciki de középfokú vizsga ide vagy oda de ezt nem kockáztatnám meg hogy hülyeségeket mondjak). Aztán hátha sikerül elérni valamit mert a care center az utolsó levelemre mielőtt bevittem nem reagált semmit. De majd meglátjuk mi lesz de az eladó nagyon erőltette hogy ő nem hall semmit meg elküldhetjük de ne várjam hogy megint kijelzőt cserélnek (igaz itt lehet már az egész telefont kellene). Aztán meglátjuk ha szóba hozom hogy az ügyfélszolgálatot megemlítem hogyan állnak hozzám mert ha sehogy akkor jöhet a visszahívása és a külföldiek bevonása.

    Amúgy már a kijelző rész aljánál is kattog nem csak felül...de állítják nem csinálja. Mondjuk még a 70 éves nagyapámnak is feltűnt a dolog amikor kíváncsiságból megmutattam neki ő észre veszi-e mert a fiatal eladó nem nagyon. Meg arra hogy ez nem befolyásolja a használatot mert esztétikai hiba kb azt mondta az ügyfélszolgálatos hogy hülyeség mert ennyi erővel egy törött kijelzőt sem kellene javítani mert úgyis lehet még éppen használni. (bár tény az nem a telefon hibájából törik de példának mondta)

Új hozzászólás Aktív témák