Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Szerintem kifejezetten kívánatos lett az i7. Lehet utálni, még ifosozni, csak a kedves Sonys, HTC-s felhasználóknak üzenem, hogy eladási téren még mindig dobogós az Apple, ennek fényében pedig picit vicces, hogy becsmérlik a jóval kelendőbb (és nagyobb kategóriás) termékeket. És igen, nálam ez mérce, mert okkal veszik az emberek, mind az almát, mind a Samsungot. Nem csak apuci meg anyuci van, szerintem még mindig több esetben munkaeszközök ezek (i7, S7), csak nyilván kevésbé jelennek meg ezek az emberek a fórumon.

    Az pedig már kifejezetten unalmas, hogy megy a folyamatos vita a 16 évesek közt, hogy melyik a jobb platform. Olyan szintű különbség van a kettő közt, hogy akinek eddig a Samsung tetszett, az nem fog iPhone-t venni és fordítva. Nem értem miért olyan bonyolult ez.

    Na de a mobilról. Alapvetően szerintem jóra sikeredett az i7, mind formára, mind tudásra.
    A jack hiánya biztosan engem is idegesítene, de szerintem szépen lassan a többi gyártó is át fog állni erre, akkor meg már ez lesz a természetes. Mondom ezt úgy, hogy műszaki emberként nehezen tudom elképzelni, hogy egy Bt-s füles fogja hozni azt a szintet, mint egy normál füles, de ki tudja, az Apple féle fülhallgató olyan iszonyat jól szól, hogy csodálkoznék, hogy ha ebből lejjebb adtak volna.
    A cseppállóság üdvözlendő, ugyanígy a stereo hangszóró is.

    Mindenesetre egyébként eddig is úgy volt szerintem, hogy aki mondjuk az i4-nél kapcsolódott be, annak megérte váltani i5-re, majd i6-ra és most i7-re, aki pedig mondjuk i4S-nél, akkor annak az S modellekre, így nem csoda, hogy a 6S tulajoknak nem feltétlen éri meg az i7, de az i7S majd szinte biztos. :)

Új hozzászólás Aktív témák