Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00k

    veterán

    válasz sebgutkopf #10591 üzenetére

    Hi.

    En droidrol jottem par hete es gmailes mail cimet hasznalok valamint ez alatt vannak bent a kontakjaim, szamok, jegyzetek stb..
    Teljesen jol mukodik minden siman lefrissitettema cimjegyzeket szamokkal egyutt.

    1 : Nincs rad eroltetve semmi gmail tokeletes mukodik mentes szempontjabol is.
    2: krom mukodik konyvjelzokkel es szinkronnal egyutt.
    3: jegyzetre en is keep et hasznalok tokeletesen mukodik.
    4: itunestol en is feltem es kellett kis ido mire megszoktam. Viszont utana siman csinaltam mp3bol csengohangot(neten van kismillio leiras google:) meg igen lehet mp3 zenet felrakni es hallgatni.
    5: En adtam hozza bankkartyat mert megvettem par appot szerintem celszeru hozza rendelni ha mar van egy ilyen telefonod...(Egyebkent nem kotelezo, de ebben nem vagyok 100% biztos) majd a tobbiek megmondjak.
    Osszefoglalot lenyitod szerintem talalsz errol infot.
    6: En ugy tudom igen ez eleg alap funkcio.
    7: Ezt pontosan nem tudom de szerintem gg hasznal csak talan nem a legujjabb technologiat. Erdemes tokba rakna mert eleg serulekeny meg folia is mehet ra. Nekem csak tokban van de aki jobban felti az tegyen ra foliat de ebben nem vagyok otthon. Kicsit visszabb olvasol kismillio tokrol volt szo, tudsz mazsolazni. :D

    [ Szerkesztve ]

    3njoy the Lif3

Új hozzászólás Aktív témák