Új hozzászólás Aktív témák

  • Somansky

    aktív tag

    válasz Blyan #4910 üzenetére

    Tévedsz. Sok szempontból a Sony Xperia telefonok a legjobb droidos mobilok. E volt nekem jo pár évig. Nem csicsáz színben mindent mint a Samsung. Hidd el sok tesztet lőttem és sokat használtam. Nem ezért cseréltem le a Xperiámat. Egyrészt OSX-re váltottam teljesen és fontos volt a stabilitás mobilban is. Sajnos a droid support közel sem olyan mint az ios és már tudom mennyivel gyorsabb is. :) Szerettem a sonyt, jo volt vele fotózni,de a z5 nagy nekem, a z5 compact meg nem hoz előrelépést se a z1-hez (ez volt nekem) se a z3 hoz képest. A z1 c meg fém volt, igényes a többi már müanyag. Megvehettem volna a sima IP6-ot s, de a 2GB Ram még jol jön előreláthatólag a 64GB tárhellyel együtt. Droidon meg kényes a külső SD (sd és trásai eleve nem a lemegbízathatóbb memóriák a CF el szemben). Volt, hogy betojt a legjobb kártya is, hiába bővíthető, így ez is egy rossz pont. Amúgy, ha értenél a fotózáshoz csöppet, akkor igen is a Pro Camban mindtent belehet állítani, hogy megfelelő képet kapj, csak tudni kell a megfelelő iso és zárídős és wb egyensúlyt, szinte utómunka sem kell :) A rekeszérték, ami egedül minden mobilon állandó (egyenlőre) sajnos..

    www.somansky.com

Új hozzászólás Aktív témák