Új hozzászólás Aktív témák

  • cserri88

    csendes tag

    válasz SonyNex7 #2982 üzenetére

    postával együtt volt 14 ezer ft, lehet bebukom a pénzt, de,azért bepróbálom. sokat bújtam a netet, láttam teszteket, hogy,azért nem annyira könnyen törik be 6s kijelzője, de kicsit tartottam, hogy női táska lvl 1000 kárt tesz benne, pedig szoktam vigyázni a dolgokra, de Murphy néha alkot, így [link] rábukkantam erre a site-ra és a youtube csatornájára, ahol (számomra) reálisan tesztel, nem fake, no cheat és társai..4,6-ot kapott az 5-ből és, így a cindert választottam... első választásom Zagg lett volna, de nála több volt a rossz ...
    tokból is a pali tesztjéből választottam egy masszívabbat ( ballistic ) meg ebay-ről/amazon-ról is rendelgettem, slimet(kommentek alapján)..de úgyis tesztes lesz, hogy melyik válik be :)) sokan mondják,hogy kár elcsúfítani a telefont nagy shockproof tokokkal, de engem nem érdekel annyira a külső meg nem a kivágott apple logót akarom mutogatni az embereknek, főleg nem borsodban, ahol leszúrnak érte, így a védelem kellene elsősorban, főleg, mert mérnöki terepen nem annyira jó, ha nincs megvédve ..szóval,én meg tudom érteni, akik terepen vagy nehéziparban dolgoznak, és iphone-t behúzzák nagy tokokba vagy caterpillart vesznek,ami ellenáll a betonkeverőnek is. tudom, vannak, olyan túlképzett emberek, akik szerint, aki ilyet végez, az nem érdemli meg a jó telefont, elég egy gagyi... de én hiszek, abban, hogy igen is, de :) + első almám, ami nem olcsó, nem lesz pár évig másik, így nekem elsődleges a védelem:) :DD

    "Itt a pénz a lélegzet, vegyél nagy levegőt!" iPhone 6s 64Gb SpaceGrey-Független

Új hozzászólás Aktív témák