Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz GGMPC #6246 üzenetére

    Nem is ott volt a hangsúly, h 5 sorban legyenek az appok, hanem appon belül a nagyobb hellyel jobban lehet gazdálkodni, pl. nem kell lefelé lapoznod, h lásd az utolsó két menüpontot egy programon belül, egy oldalra kifér minden. Vagy pl. egy játéknál is nagyobb teret belátsz, mondjuk egy Where is my Water stílusú játékban, ahol vertikálisan is mozognod kell a pályán. Május 1-ig pedig minden appnak kötelező átállnia erre a kijelzőméretre.
    Szóval praktikusság szempontjából is jól jön a minimális kijelzőnövekedés.

    A családban egy i5 van, gimis kis csajé és semmi külsérelmi nyomot nem láttam eddig rajta, pedig semmi nincs rajta, még kijelzővédő fólia sem. Szerintem el van túlozva ez a festékkopás dolog, mint anno a térerő gond vagy a sárgás kijelző a 4S esetében. Nekem is nagyon szép csíkok vannak a 4S oldalán, pedig tokban volt, fóliázva, néha vettem csak ki. A kopással meg lehet próbálni a szervizt, ha normális tagot fogsz ki, szerintem kicserélik, ők is teljes mértékben tisztában vannak azzal, h milyen esetleges hibákkal mehetnek hozzájuk a vásárlók egy adott telefonnal kapcsolatban. Ha meg annyira gázos már a külseje, földhöz csapod ha van rajta biztosítás és kapsz egy újat :DDD

    Ha meg így gondolkodsz, h a 4S a te világod, akkor most vásárolj magadnak még pár darabot, mert ilyen méretű iPhone már nem lesz többet. Az 5S meg ugyanaz lesz külsőleg, mint a jelenlegi ötös. Szóval előbb-utóbb rákényszerülsz majd, ha iOS-es akarsz maradni!

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák