Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Én megvettem már a telót és számomra baromira jó készülék. Kis kezű szakmunkás ember vagyok, és nekem pont jó, amire használom. Nekem fontos volt, hogy kicsi legyen a teló, mert a kezem is kicsi és már a sima 13 nem volt jó érzés kézbe fogni. Más gyártó meg nem gyárt ilyen méretben telefont. Nekem meg nem kellene a tepsik, vagy ami már ennél is nagyobb telo. Csak ezért lett ez a Iphone, amúgy baromira nem érdekel mi a márka. Tokba van téve, nem látszik az alma logó, meg már koszos a tok is már. :D Igazi munkás teló lett 1 hét alatt. De nyilván tokból kivéve makulátlan a telo. Aksi idejével sincs bajom. Amikor éppen szünetem van, vagy megyünk egyik melóból a másikba, akkor van időm nyomogatni a telót átlagos dolgokra. (Fb, hírportálok olvasása, böngészés). Játszani meg ytb videókra nincs időm napközben és nem is lenne hozzájuk kedvem. Fényképezőgépje nagyon jó, remek fotókat lehet vele csinálni. Az, meg hogy mennyibe kerül, az szubjektív döntés. Én nekem az előző telóm, az 2015-ben lett véve és 6 évet bőven kiszolgált, ha a I13 mini is kiszolgál ennyit, akkor bőven megérte a 300.000 forintot. Több évre lebontva nem egy nagy összeg és cserébe stabil telot kapok. Szóval nekem nagyon jó telefon a mini 13. :)

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    válasz flawfless #821 üzenetére

    Nekem gyári apple szilikonos tokom van. 20e volt, de eléggé masszív tok. Telóból nehéz kivenni, jól fogja a telót. Maga a teló tapintása is masszív, nem csúszik ki a kezemből, és kellemes a tapintása is nagyon. Én tudom neked ajánlani a gyári tokot. Nekem is ez a első telóm és én építőiparban is dolgozok, sokszor koszosan fogom meg a telómat és úgy sem esett ki a kezemből, és könnyedén takarítható a tok is. Nem kopik el.

Új hozzászólás Aktív témák