Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz krokk #471 üzenetére

    123 gomb csúsztatás na úgy értem, nem kell hosszan nyomni. Szóval 123 csak simán csúsztatod és kiválasztod a vesszőt például, magától visszaugrik ABC-re, így értem a gyors váltást.

    Spotlight a kereső, home screen bárhol fentről lefele húzás és feljön a kereső + Siri javaslatok. Szinte bármire kereshetsz spotlightban, névjegy, üzenet tartalma, alapműveletek számolás, árfolyamváltás stb.
    A Keresés használata iPhone, iPad és iPod touch készüléken
    Nekem a hátlap 3 érintés funkció a keresőre van állítva, így akkor is elérem ha éppen egy appban vagyok, nem kell kilépni főképernyőre.

    Jó még a widget smart stack is, bár az automatikus forgatás kikapcsoltam, de jó hogy egy pakliba lehet rakni a widgeteket. Safariban bírom még alsó címsornál jobbra-balra swipe lapozás, címsoron felfele akkor a tab nézet jön elő, a tab gombon hosszan előjön egy menü lehetőségekkel bezárni az összeset. Linken két ujjal az háttérben nyitja meg, linken hosszú menüből is lehet. Számológépben ha elírtad az utolsó számjegyet, akkor visszafele swipe törli mintha backspace lenne.

Új hozzászólás Aktív témák