Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luigi2006

    lelkes újonc

    válasz Atee94 #1815 üzenetére

    Nem. Ennyire nem érzékeny a szemem rá. Ha átkapcsolom a 13 Pro-t 60Hz-re, akkor csak ippeg látom az akadást. A volt Samsung S22-esem esetén is ha visszakapcosltam 60Hz-re, akkor is csak alig lehetett látni. Párom Samsung A52s esetén is 60Hz módban alig érzékelni. Még egy Iphone 14-est tudtam kipróbálni, ami eredendően 60Hz-es panel, de ott is csak picit akadt, ahogyan kellene. A Mini esetén jóvalta érzkelhetőbb. A legdurvább akadozás, az akkor van mikor feloldom a telefont, és a legyintéssel az "asztalra" jutok. Annak az animációja úgy szaggat, mint valami alsókategóriás telefon.
    Meg a prograok betöltése is fura nekem, hiszen ugyanaz a proci van benne. Ezért is gyanakszom, hogy esetleg hardveresen valami nem stimmelt ezzel a Mini-vel, mintha kicsit "megfáradt" volna, vagy nem tudom. Sajnos csak pér napig lehetettr nálam próba gyanánt, de így nem merek venni használtan, mert ha alapból ilyen, akkor ez így nem ér 220e-230-et (ebben benne lenne a gyári akksi cseréje).

    Nem, más gyártó sem oldotta meg a nagyobb akksit

    Nézz meg egy Asus Zenfone 9-est pl. Értem hogy az azért nagyobb telefon, mert 146mm, de 2300mAh vs 4300mA az akksi. Nem egyenes arányosan nagyobb az akksi mérete.

Új hozzászólás Aktív témák