Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz whatwhatwhat #134 üzenetére

    Kalkuláld bele az értékállóságot is, melyik meddig van támogatva, ha flagshipet akarsz akkor nincs akkora különbség mint ahogy gondolod. Gyanítom egy mostani iPhone-t 3-4 év múlva könnyebben adsz el mint egy Xiaomit. Viszont nekem mint iOS usernek hiába mondod melyik Samsung vagy Xiaomi "olcsóbb" mert én nem fogok Androidot használni, tehát alapból nem érdekel az összehasonlításod. Az érdekel, ha árérzékeny vagyok, akkor veszek használt 2 éves iPhone-t, vagy megvárom iPhone 14 után mennyiért adják újonnan a 13-at. Másfél éve SE 2020 van, 160K volt. Mini lesz az utód.

    A presztízs témát és alma logo menőzést nem tudom értelmezni egy tömegcikk esetében. Mintha futás közben leszólítana valaki, hogy mit menőzök itt a 20-25 ezres Adidas cipőmmel, amikor 10-ért van nem tudom milyen is. Az életben senkit nem érdekel kinek milyen telefonja van. Max. annyiban ha látom névjegyzékben a másik is iphone-os akkor mehet imessage, facetime és nem kell fostos facebook messengerrel, viberrel és öt másikkal vacakolni.

    #143
    JPG már 30 éves cucc, lett újabb és jobb formátum akkor miért ne használjam? Ha a fotók fele helyet foglalnak, több tárhely marad másra, mert ugye már 4K30-ban videózunk. Napi használatban átküldés, megosztás másokkal semmilyen fennakadást nem okoz a HEIC. Arról nem az iOS és Android tehet, hogy a Windows kapásból natívan nem támogatja és user nem képes felrakni egy plugint amikor kiírja a Windows.
    Azonban ez sem probléma, mert amikor át kell küldenem emailben, appban, magától történik a váltás és a célba már JPG-ként érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák