Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz batai15 #99 üzenetére

    Óh jaj, neked még nem szóltak...
    Két évvel ezelőtt ott voltam azon a délelőtti vállalati "mítingen", ahol a megbeszélés tárgya volt a nettó baromság, nettó hülyeség és a nettó marhaság.
    Nos, én ugyan nem szóltam hozzá a témához, viszont így is megállapításra került, hogy a kifejezés mára már elavult közhellyé vált.
    A vezér a titkárnőt kérte fel, hogy gyöngybetűvel vigye fel a táblára.
    A vállalat azóta kivonult, de a tábla azóta is ott porosodik a nagytárgyaló sarkában, hirdeti nem feketén-fehéren, hanem pirossal: ciki.

    Egyebként azt hiszem félreértettél, mert talán nem voltam teljesen egyértelmű.

    Amióta beválasztottak tiszteletbeli tagnak az ülve alvók és az állva evők klubokba, megjegyzem egyik tevékenyseget sem végzem, rátaláltam az útra, megvilágosodtam.

    Aktív nézője vagyok csupán az itt zajló folyamatoknak.

    Figyelem, ahogy penge pengét érve dalolja az acél a hús és vér énekét. Vágás - hárítás, szúrás - kitérés. Kettőt előre, egyet hátra, sasszé. Folyik a tánc.

    Egyszerűen, nincs véleményem, mert elálmosít a látványa, ahogy olcsó dohányt töltenek olcsó papírba. Amit sokan itt művelnek az nem több ettől. Tényleg nem tudnám megmagyarázni miért szóltam hozzá. Nem akarok egyik oldal képviselője sem lenni, mert amit itt választani lehet, az nem választék.
    Az semmi.
    Nem fontos.
    Nem érdemli meg, hogy érveljek, hogy kettő percnél többet foglalkozzam vele, mert elenyészik.

    Mint, ahogy senki nem emlékszik arra, hogy 61-ben az NDK-ban kilőttek egy állítólag Trabantot az űrbe, amelynek a kürthangja ez volt: HELLO GAGARIN!

    Most szólok, hátha érdekel valakit, a morcos mackó klub tagfelvételt hirdet. Nálam lehet jelentkezni, én vagyok a pénztáros.

  • bostone

    addikt

    válasz batai15 #106 üzenetére

    Ne használj obszcén kifejezéseket egy nyilvános fórumon!
    Itt gyerekek is lehetnek.
    Egyébként én így is nettó szeretlek.
    Tudod.

    Béke!

    Nálunk eleredt az eső.
    Felétek?

Új hozzászólás Aktív témák