Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz Decske #161 üzenetére

    Alza.hu.

    Hát ott sem 330...

    Nem, ne fordítsunk rajta, nem ez volt az alap felvetés. Az apple akarja kiváltani a valódi számítógépeket, és nem az MS akarja a Surface-t az iPad ellen küldeni.

    Az iPad az általános számítógép használatot és a kreatív Pro vonalat kiszolgálja és ebben igazuk is van.

    Tessék nézd 4K videó szerkesztés Surface-en:

    Laggos a szerkesztés és lassú a rendering.. Itt is látszik, hogy a vas nem erre lett kitalálva, erőlködik rendesen.

    A siker relatív, ha onnan nézzük, hogy honnan indult az MS, akkor igen is sikeres.

    Hát ha sikernek lehet elkönyvelni, hogy 27 év alatt sikerült összehozni egy rétegterméket, ami nagyjából semmire nem jó igazából, mert sem tabletként (még egyszer a Windows nem ujjal való használatra van kitalálva, így tabletként való használata inkább röhejes, mint célravezető), sem notebookként nem jól használható (ennyiért lényegesen komolyabb notebook vásárolható, ami jobban használható), akkor hurrá.

    Nem látták be soha, Win10 folyamatosan fejlődik tabletes felhasználásban.

    Ja, azért vezetik ki a Windows 10-ből a Metro-s cuccokat folyamatosan.. Bukás volt az elképzelésük és ezt be is látták.

    Ha azt nézzük, hogy az eladott iPad mennyiség évek óta csökken, akkor az iPad sem mondható sikeresnek.

    Az iPad eladások pont azért csökkennek, mert sikeres a termék. Egyszerűen túl jó és ezért hosszú az életciklusa. Mint írtam a család is használ 8 éves iPad-et ami ma is jól használható és ez máshol is így van. Egyszerűen nem vesznek újat, mert a régi is kiszolgálja az igényeket. A te elképzelésed akkor lenne valós, ha az iPadtól elpártoló vásárlók más gyártók tabletjeit vennék, de a tablet piac az iPad kivételével halott.

    Az apple kijelentését értelmezd végre, és az alapján értékeld Te is az iPadet

    Már írtam, nem kell semmit értékelnem, a vásárlók megteszik helyettem is. Amennyi idő alatt Surfaceből elfogy 10 darab, addig iPad-ből 100000 és mint te is írtad, ez csökkenő kereslet melletti darabszám. A felhasználók bizony keményen szavaznak a pénztárcájukkal, hogy mire érdemes pénzt adni, mi használható és mi nem.. :)

    Az iPad általános eszköz, a Surface meg geek játékszer, lehet ezt ragozni, de ez van.

Új hozzászólás Aktív témák