Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Blyan #6 üzenetére

    Nem drága? Bakker, kb 2 rugót ér az egész tejfölöspohár... Normálisabb gyártók ennyiért is adják a hasonló kacataikat (lásd lent)... Jó, vezeték nélküli (itt úgyse beszélhetünk minőség romlásáról, nem tud rosszabb lenni egy ilyen kis vacak), legyen 3 ezer. Rendben, még haszon is legyen rajta, nehogy csődbe menjen szegény vállalatocska, 4 ezer, de akkor ez a plafon. Ehhez képest egy kicsit túlárazott ez is. (Egy normális headset meg nem 15 ezer, mivel nagyon relatív, hogy mi a normális. Ráadásul egy 15k-s IEM sokkal jobban fog szólni, mint egy ilyen izé.)
    http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=46782&ctNode=149

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Blyan #10 üzenetére

    Vannak azért tűrhető cuccaik. A PC-s hangsugárzó topicban szokták ajánlani pár cuccukat pl, ha szűk a keret, de vállalható hangzást akar a vevő (most a sima sztereó, 2.0-ás rendszereikre gondolok). A hangdobozaik egészen korrekt hangszórókkal vannak felszerelve, de az összeszerelési minőség néha pocsék. Nyilván garanciában cserélik. Ez a cég meg számomra teljesen ismeretlen például, eddig sose hallottam róluk...

    Bocha
    Lent linkeltem, igaz, nem a link gombbal (ezért bocsi, WP-n nem működik az). Teljesen azonos kategória az a kis Genius cucc. De van még egy csomó hasonló termék olcsóbban. Továbbra is tartom, hogy ennyiért ez piszkosul drága szerintem. Persze akinek tetszik vegye, szíve joga, de én nem venném. Én pl ha ilyen kéne (mondjuk a nyári szalonnasütésekhez), inkább azt a kis vackot venném 2 ezerért.

    Szerk.: vagy ugyanennyiért (~15) egy mai boomboxot bármelyik elektronikai boltban. Azok működnek elemmel is, a legtöbb mai pedig kezel USB-s háttértárakat, CD-t, van benne rádió, szokott lenni rajtuk jack csatlakozó is a mobil lejátszókhoz stb... Valamivel nagyobbak is, nagyobb hangszóró fér bele, talán a hangjuk is jobb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák