Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    kb 2 éve használok 1.gen airpods prót. Nem rég váltottam a 2. genre.

    Ami nekem feltűnt, és szerintem jó előrelépés:

    1, Hangzás. Előtte volt egy Sennheiser Momentum wireless, még nyakpántos. Azt angoyn szerettem, az 1. gen airpods pro szerintem nem szólt olyan jól, középtónusosabb volt, dinamikátlanabb. Akkor úgy voltam vele h tökéletes kombó lenne, haaz airpods úgy szólna mint az a sennheiser. Most mikor már pár napja a 2. gent használtam elővettem a sennheisert, és egyértelműen jobb az új airpods hangzása, ennek örülök.

    2, Amikor bent volt a fülemben az airpods 1 gen, ahogy rágsz pl, azt hallottad a füledben, vagy ahogy lépkedtél volt egy ilyen belső "dübbenés", ahogy a lépés hangját hallottam "belülről". Na ez nekem a 2. gennel mondjuk 80%-ban megszűnt. Tényleg minimálisra esett, már nem zavaró. Transparency mód is sokkla jobb, sokkal jobban adja a nincs a fülemben semmi érzést. Nem tudom hogyan mérték az apple keynote-ban h 2x jobb, de legalább annyiszor tényleg jobb :D :D.

    3. Airpods gen 1-nél ha kikapcsoltad az anc-t és a transparencyt, és a harmadik "off" állásban voltál, akokr tök máshogy szólt, ellaposodott a hangja, valahogy fakóbb lett. Na ez itt már nincs, pont ugyan úgy szól mindhárom módban, ez azért tök jó, mert off állásba nincs meg az a minimális alapzaj szint amit az ANC meg transparencben talán a mikrofonok okoznak. Halkabb zenéhez otthon odafigyelve hallgatni tökjó ilyen állásban.

    Az első gent el lehet adni 50k körül, szerrintem ennyit megért az upgrade, egyáltalán nem bántam meg. Ha nem lenne ilyen fosadék a forintunk meg az áfánk, még olcsóbb is tudott volna lenni. (Vajon mikor jön rá az artisjus, hogy nem cska a tárólókapacitásra kellene kivetni "úgyis ellopod a enét ezért előre megbüntetlek te gyökér" adót. Hiszen azt az ellopott zenét valamin hallgatjuk is....) Tarkónlövés kéne az összes Artisjusos idiótának.

Új hozzászólás Aktív témák