Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz Wlac #9 üzenetére

    Vegyél Haylou Moripods-ot. Nekem bejött. (Sokfélét próbáltam előtte, ezen kívül egy sem verte a vezetékes AKG-t). Olcsó, hardveresen tud mindent (veszteségmentes formákat is), minden frekvencián kiegyensúlyozottan tolja a hangot (egy parányi + basszussal, ha nem illeszkedne tökéletesen), beszélgetés közben a zajszűrés már-már zavaróan tiszta és hangos, nagy forgalomban is érthető minden. Még csak EQ-t sem kell állítanom, vagy a korom miatt átkalibrálnom a hangzást telón (nem kormos egyébként). Pikk-pakk csatlakozik az is mindenhez, remekül illeszkedik a fülbe, és nem potyog ki, a zaj csak szélviharban, vagy 40km/h fölött (bringán, nem futva) kezdi elnyomni a zenét. Csak a hangerőt nem lehet rajta állítani (ott az okora), illetve nem jelzi a doboz töltöttségét, ezért csak onnan tudni, hogy már nincs, hogy visszarakva a füldugókat csatlakozva marad v. visszacsatlakozik a telefonra. Én ennyi hibával tudok élni.
    Szerintem tök fölösleges egy hifi árát kifizetni egy fülhallgatóra válaszd a 3. oldalt. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák