Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    Hát srácok... Két kedvenc telefonom a galaxy s2 és az iphone 4s, mindkét cég termékeit(nagy részüket, nem mindet persze) nagyra értékelem, minőséginek tartom.
    De én már ott tartok, hogy száműzném mindkettejüket a faszba... komolyan.

    Kinyitod a csapot és ezek az idióták meg a pereik folynak belőle. Unalmas volt eddig, de most már kezd nagyon sok lenni.

    Annyira nevetséges ez a folytonos egymásnak generált ingyen reklám, meg műbalhé, hogy nem igaz.

    Roxbury
    Nem 1 millióról, hanem 1 milliárdról van szó.

    BéHGT
    Fórumokon arra mondják, hogy troll, aki szándékosan mások idegesítése végett irkál dolgokat, sokszor nem is témába vágó hülyeségeket, vagy szándékosan adja a hülyét, értetlenkedik stb. Tehát lényegében az a troll, aki szórakozásból megpróbálja tönkretenni az adott topikot.
    Mondjuk lejön egy samsung hír, XY meg teleirkálja, hogy a samsung így szar, úgy szar, bezzeg az apple mekkora király.(cégek bármi másra helyettesíthetőek) Na, ő egy troll.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • persil

    nagyúr

    válasz BéHGT #10 üzenetére

    Én már meguntam ezt a trollozást, mert amikor iphone-om volt, akkor a sok idióta droidost láttam, most meg, hogy droidos telóm van, az apple-ös hülyék vannak szem előtt.
    Mindkét tábor tele van barmokkal sajnos, más kérdés, hogy mindig az ellentábor tűnik nagyobbnak értelemszerűen. A legrosszabb, hogy a normális felhasználók elvesznek a tömegben.

    Sajnos hülyék, meg trollok mindenhol vannak és erről nem is a cégek tehetnek(bár ezek a műbalhék, meg sokszor etikátlan reklámok/kijelentések hozzájárulnak), hanem maga az ember természete ilyen.

    Szóval én már rég meguntam a két tábor veszekedését, gyerekes... :) Amúgy is olyan telót veszek, ami az igényeimnek és pénztárcámnak leginkább megfelel. Az iphone 5 nem ilyen lett, szóval most droidom van, hogy a következő milyen lesz, azt meg majd meglátjuk.. :)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • persil

    nagyúr

    válasz iNfAntRy #12 üzenetére

    Azért aprópénznek nem mondanám, de tény, hogy olyan borzasztó nagy fejtörést nem okoz nekik.

    Itt, ahogy írod, inkább az erkölcsi részéről van szó és én azt mondanám, hogy innen nézve mindketten vesztesek, de talán az apple jobban. A pereskedés óta sokat csökkentek a szememben és szerintem ezzel rengeteg felhasználó van így.
    De egyik cégnek sem tett jót. Kirobbantani, belefolyni és folytatni és óriási hiba volt mindkettejük részéről.
    Szerintem a felhasználók szemében sokkal inkább megmaradhattak volna minőségi gyártók, ha egyszerűen tudomást sem vesznek egymásról. Te csinálod ezt, én csinálom azt, a vásárlók meg úgyis eldöntik mit akarnak. Egy tudatos vásárlót meg ilyen hülyeségekkel nem lehet megnyerni.

    Szerintem - bár ez szubjektív - egyik cégnek sem lett volna szüksége a másik lejáratására, mert a nélkül is hatalmas sikereket értek el. Ezzel az egésszel csak vesztettek, mindketten.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák