Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Baromira bosszant az olyan feladat, ami a legkevésbé sem következetes.
    És ezért, egy olyan szerencsétlen játékos, mint Kafi, a döntő hétre be tudott jutni. Gyakorlatilag 5 hétig nem csinált semmit, semmihez nem ért, semmit nem tud, semmit nem ért meg. A párja húzta végig.

    És akkor nagy lemaradással befutnak egy helyszínre, ahol már két pár ott volt, és rengeteg időt elvesztegettek, mire rájöttek, hogy mi a feladat, ők meg gyakorlatilag időveszteség nélkül lemásolták, amit csinálni kell. Maguktól az életbe nem jöttek volna rá a feladatra.

    Csakúgy, mint mikor a 20-s számrendszeres feladat volt. Lövésük nem volt az egészről, látszott rajtuk, hogy azt sem tudják mit kéne csinálni, simán ott állnának még most is szerintem. Aztán egy vágás, és hipp-hopp meglett a jó eredmény. Nem volt olyan feladat, amit Kafi felfogott volna ésszel, vagy meg tudott volna oldani, akár ösztönből, de ott van a döntőben, ahol inkább kéne Rékáéknak állni.

    Jó, hogy már csak egy hét van hátra, mert igazából kinek tetszett, kinek nem, de Alekoszra építették fel a műsort, és szépen vitte is a hátán szinte az egészet. Én sokat röhögtem rajta.

Új hozzászólás Aktív témák