Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radio11

    tag

    Nem értem hol a baj, hiszen külön ágyban aludtak volna. Egy családos embernek (sem) kötelező rosszalkodni, ha egy szobában kell aludnia (kényszerből) egy ilyen problémás (bár igen szemrevaló alakú) hölgyeménnyel.
    Nem, szerintem nem kérnek túl sokat a résztvevőktől. Megnézhették az 1-2 évadot, tehát fogalmuknak kellett volna lenni, hogy mire jelentkeztek. Meg elég rutinos reality hősök már többen is, tudhatnák, hogy ezeknek a formulának a lényege, hogy szívniuk kell, mert az igényes közönség ezért is nézi, jó látni (nem tudom miért), hogy híres emberek szívnak nagyokat, így a saját sz@r életükről addig elfeledkeznek.

    Én csak azért nézek bele a műsorba, mert sajnos (vagy szerencsére) olyan helyeken vannak amik számomra elsődleges úticélok a jövőbeni kalandozásokra (Jordánia, Belső-Törökország és Grúzia is, jöhetnek akár ebben a sorrendben :D )

  • radio11

    tag

    válasz antikomcsi #107 üzenetére

    Néha úgy előtűnik, hogy elég jól le van szervezve minden. Még a leggondosabb kidolgozás mellett is megtalálhatóak az apró jelek (azéert a roncstelepen, meg a piacon is el lehetett volna úgy dugni a dolgokat, hogy egy hétig sem kerül elő, meg tényleg néha gyanúsan könnyen boldogulnak a nyelvi nehézségek ellenére is).
    A szerkesztőket az érdekli, hogy a legnagyobb nézettséget generáló szereplők menjenek a finisbe. És ezt a szereplők valószínűleg már az elejétől tudják. A 10M főnyeremény meg valószínűleg csak mazsola a tortán, nem hiszem, hogy 3-4-5-6 hétig ingyen bohóckodtak, valószínűleg volt egy alap gázsi is.

Új hozzászólás Aktív témák