Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz TRob1 #157 üzenetére

    pl ugye a kontaktok felvitele is mire rájöttem hogy megy. Csak kizárólag az fő kontaktokból megy egy csoportból nem lehet. Miért? Gondolom csak :)
    A mail fiókok szinkronizálása frankó, azzal a feltétellel ameddig egyet használsz.
    Ha kettő van akkor káosz lesz a kontakt lista, Átláthatatlan katyvasz. Ki az aki mondjuk épp ésszel tud több száz kapcsolatot kezelni kizárólag névsorrendben? Most eljutottam oda hogy valszleg leveszem a gmail fiókom szinkronizálást, mert a kontaktokat összefésülte a telefonban lévő számokkal, a céges levelezésben tároltakkal, így meghaladta a 600 kapcsolatot (Alapvetően céges felhasználásra van.). Persze néhány duplikálva van vagy triplázva... Külön is lehet látni de külön bogarászni kell... Ráadásul ilyen mennyiségnél balassul keményen a cucc... Egyszer beléptem a fészbúkra, na akkor aztán készen volt a dolog még hozzácsapott néhány száz kontaktot. Majd gyorsan letiltottam a fészbukos szinkronizációt. Ezek után állandóan reklamált hogy nem tudja szinkronizálni a már amúgy telefonról törölt fészbukos accomat. Ezt csak teljes reset után tudtam megszüntetni.

    Az idegesítően minden áron futni akaró alkalmazások. Néhány hét alatt használhatatlanná válik a teló. Ujra kell indítani (egy idő után olyan mennyiségű memóriát eszik hogy a kontaktok sem nyilnak meg, telefonhívást sem lehet felvenni, mert nincs elég memory...). Néha zenelejátszás közben is elkezd akadozni mert most 3-4 különböző progi egyszerre akar szinkronizálni amúgy számomra haszontalan dolgokat és nem is szeretném, hogy fusson, de ugye a rootolás nélkül levakarhatatlanok. Volt hogy megzavarodott az egyik progi és reggel feltöltve este munkából hazaérve már alig 10% -volt az aksiban. Ezen is csak full reset segített...

    Szóval lenne még mit átgondolni bőven.
    (Samsung Galaxy S - 2.2 droid)

    Rengeteget kell vele gépészkedni, pedig csak emil, telefon néha sms lenne a funkciója.

    Gondolom arra van kihegyezve hogy hozzáadod a mail fiókodat és az egyebeket amit aztán soha nem törölsz soha meg nem változtatod...

Új hozzászólás Aktív témák