Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacentos

    aktív tag

    válasz markussandor #119 üzenetére

    Én is éppen ezzel szívok. Redmi note7 + Waze 10 percenként lefagy az autó kijelzője (Vitara) Eddig Redmi 4X-el használtam a kutya baja nem volt neki.Akár mit csinálok ilyen olyan verzió AA új-régi felület mindegy. :W :W

  • markussandor

    senior tag

    válasz markussandor #119 üzenetére

    Elfelejtettem referálni ide, mivel több fórumba is elmentem kérdezni.

    Tehát, a kezdeti nehézségeken túl vagyok lassan két hónapja, minden funkciója működik az AA-nak, megy a navi (mindkettő), megy közben a zene a telóról (spotify, vlc, tök alap zenejátszó (a nevére sem emlékszem)). Előbb a gyári kábellel használtam, de zavart a hosszú vezeték, ezért a gearbest-nél vettem én is egy 20 cm-es darabot.

    Már csak két bosszantó hibát tapasztalok:
    1. nem működik az AA-n a navigáció, ha wifis neten vagyok (akár az udvaron az otthoni wifi, akár egy másik mobil megosztott nete)
    2. kb 30 perc tökéletes használat után "elfelejti", hogy van mobilnet, ezt úgy vettem észre, hogy néha másik úton megyek, mint amit a waze javasol, ilyenkor újra szokta tervezni az utat, amikor viszont hiba van a gépezetben, akkor kiírja, hogy nincs kapcsolat, és amíg vissza nem térek az eredeti útvonalra, addig semmit se mutat

    Ezt úgy tudom feloldani, hogy kihízom egy pillanatra az usb csatlakozót, majd visszadugom, akkor helyreáll a kommunikációja ismét kb 30 percre.

    Az eset felfedezése óta már kétszer is frissült az AA app, a hiba sajnos megmaradt.

    A wifis nettelenség legfeljebb akkor zavar, amikor a saját adatkeretem elfogy, de az offline-á válás minden nap jelentkezik legalább kétszer, ha letérek az útvonalról.

Új hozzászólás Aktív témák