Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz neo81 #684 üzenetére

    Három lehetőséged van.

    Vagy továbbra is így csinálod a frissítgetést. Ez ingyenes.

    Vagy "elhiteted" valamilyen VPN changer szerver és/vagy alkalmazás segítségével, hogy te nem is Magyarországról próbálkozol, hanem valamelyik támogatott országból (pl. USA, stb.) Leírás és videó van róla a youtube-on is: How To Install ANDROID AUTO If App Is Not Available In Your Country
    Habár ez a Play-ről nulláról telepítésről szól, de szerintem valószínűleg a frissítéshez is használható módszer. Mondjuk ez is ingyenes.

    Vagy veszel egy újabb telefont, amin már van minimum Android 10. Abban már eleve benne van az AA, és annak ellenére, hogy még továbbra sem támogatott Magyarországon, mégis működik a frissítés a Play-ről. De hát ugye az új telefon pénzbe kerül.

    Nekem egy Huawei P20 Pro-m van, az annak idején Android 8-ról végül eljutott a 10-ig is és hogy már eleve benne van az AA, egész addig nem is tudtam, amíg májusban autót nem cseréltem, amiben van AA kompatibilis fejegység.
    Közben kb. 2-3 héttel ezelőtt Play-ről jött a legfrissebb AA frissítés.

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák