2017. április 24., hétfő

Gyorskeresés

(#1) kriszpontaz

kriszpontaz
(PH! kedvence)

A leírás szerint a mintakollekcióban található okos bikini és fürdőnadrág beépített UV-érzékelőkkel figyeli napkeltétől napnyugtáig az UV-sugárzás mértékét és egy okostelefonos alkalmazás segítségével figyelmeztet, ha már túl sok UV sugarat kaptak az érzékelők és a ruhadarab viselői.

Azt hittem beépített vonalkód olvasó van benne, és figyelmeztet ha cserélni kell :DDD ;].

(#2) derive

derive
(senior tag)

Remelem le lehet tolteni hozza egy updatet ami vizallova teszi az iPhoneodat ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) Romvr

*Címet elolvas*, *Rákattint az órára a jobb alsó sarokban*, Nem, nincs április elseje

Bakker, ez tényleg komoly, nem vicc! Okos tornazokni, intelligens borotva, Cuccok Internetje... egy percre nem figyelek oda és már a gatyám is azzal nyaggat hogy mikor mosom már ki... mivé lettünk kérem szépen?! :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#4) #20655360 válasza kriszpontaz (#1) üzenetére

(törölt tag)

Én is, nyugi. :C

(#5) fogtunder

fogtunder
(PH! kedvence)

your soul shall suffer! --- a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#6) t72killer

t72killer
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Béna. Majd akkor szóljanak, ha kiadják a motorizált, távirányítással eltávolítható okosbikinit, asszony kap egyet szülinapjára ;] .

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#7) pomorski

pomorski
(őstag)

Okos gatyó?! Nekem speciel nem hiányzik, hogy a gatya anyagába beleszőve (és részévé téve) mindenféle elektronika és láthatatlan kábel-köteg ott legyen a herémnél..., melegítve azt.

(#8) anulu válasza pomorski (#7) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

pedig milyen jó is az 40 fokban... :W

''Ha egyszer meghalok, ne kérdezd meg, miért büdös a lábam!'' | Feel the power! Intel Core i7 | MCITP-SA/VA/EMA2010 | iPhone6 16GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE

(#9) anulu

anulu
(PH! félisten)

piszkosul erőltetett dolognak érzem ezt az egész IoT-t jelen formájában. értem én, hogy fel akarják kelteni az emberek érdeklődését, hogy olyan dolgokat akarnak rájuk sózni, amiről nem is tudták, hogy akarják, de értelmes fejlesztésekre nem lehetne inkább fordítani az ilyen okosbikini b@romságra eltolt időt és pénzt?

[ Szerkesztve ]

''Ha egyszer meghalok, ne kérdezd meg, miért büdös a lábam!'' | Feel the power! Intel Core i7 | MCITP-SA/VA/EMA2010 | iPhone6 16GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE

(#10) bambano

bambano
(Jómunkásember)

itt van, mire vágytál: a világító ágytál....

egyébként ez az okoskodó hülyeség nálunk egyszer már kőkeményen megbukott. anno tolták a színváltozós rúzst, csajok szerették is mindaddig, amíg ki nem derült, hogy a legjobb hazugságvizsgáló és megbuktak rajta a ledérek. akkor villámgyorsan kiment a divatból.

@netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#11) Seirus válasza bambano (#10) üzenetére

Seirus
(tag)

"itt van, mire vágytál: a világító ágytál..."
+1 nekem is ez jutott eszembe. :R

Erről a rúzs dologról sosem hallottam még, de miért volt ez hazugságvizsgáló?

(#12) F34R

F34R
(PH! kedvence)

Most vagy a CES-en vagy valamelyik rendezvenyen (mostanaban) mutattak be okos melltartot :DDD
Arra mar nem emlekszem pontosan mit csinal, de remelem a viselojerol kuldozget kepet nekem ;]

Asperger Autistic, Borderline Freak

(#13) tailor74

tailor74
(őstag)

Okos nő, pasi, gyerek nincs véletlenül? Aki magától nem megy ki napozni bőrlyuggató UV sugárzásban, meg okos gyerek, aki nem kószál el ismeretlen terepen... Amúgy 50m 100-as damil ugyanúgy vissza hozza a kis kóbort.. ;)

Komolyan mondom még a sz*rból is pénzt akarnak csinálni ezek az "okos"gyártók.

tailor74

(#14) thesound

thesound
(senior tag)

A csajoknak a rezgős visszajelző lehet hogy tetszeni fog. 😀

Tesco gazdaságos aláírás

(#15) bambano válasza Seirus (#11) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)

"Erről a rúzs dologról sosem hallottam még, de miért volt ez hazugságvizsgáló?": ha jól emlékszem, a rúzs a testhőmérséklet kis változásától változtatta a színét. Emiatt ha egy társaságban elhangzott valami viccnek szánt beszólás, ami tudtukon kívül betalált, azt a rúzs színén tökéletesen lehetett látni.

annyiból lehet ez itt ontopic, hogy addig fogjuk pakolgatni mindenhova az iot cuccainkat, azt gondolván, hogy nincs semmi takargatnivalónk, amíg kiderül, hogy mégis lett volna, de azt utólag fogjuk megtudni mástól.

@netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#16) hallador

hallador
(PH! addikt)

Kellett ez mint egy falat kenyér.... :D

[ Debian Jessie; Fedora 25; Linux Mint Cinnamon]

(#17) Scrydhan válasza hallador (#16) üzenetére

Scrydhan
(senior tag)

Smart bread :DDD

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#18) janos1988

janos1988
(PH! addikt)

Ez az IoT lassan Idiots Thing-et jelenti.

http://www.ferfihang.hu/2012/11/14/feminista-ertelmezo-szotar-kozhelygyujtemeny-es-paradoxonkollekcio/

(#19) pomorski válasza Seirus (#11) üzenetére

pomorski
(őstag)

Nem is tudtam a hazugságvizsgálós rúzsról. Kapható még vajon?

(#20) hallador válasza Scrydhan (#17) üzenetére

hallador
(PH! addikt)

:DDD ;]

[ Debian Jessie; Fedora 25; Linux Mint Cinnamon]

(#21) bambano

bambano
(Jómunkásember)

okos bikini...

(#22) CPT.Pirk

CPT.Pirk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Jó ez a cucc, csak aztán a szoláriumban meg majd kiakad aztán néznek, hogy mi van. Ártalmas a szoli? Csak nem? o.O

ZTE V5 RedBull 1/4 eladó: http://hardverapro.hu/apro/zte_v5_redbull_14_extrakkal ||| A BME-t is be fogják zárni, mert SOROS kapcsolást is tanítanak!

(#23) Bluesummers válasza anulu (#9) üzenetére

Bluesummers
(senior tag)

Ott a kulcsszó: "pènzt"! Ez az egèsz ismèt csak picivel lesz drágább, de mások piszkosul meggazdagodnak ebből a hülyesègből.
Nekem intelligens kondom kell, aki mint beèpített trèner akció közben mèg a 3.óránál is üvölt a farkammal, hogy GoGoGoGoGoGo! :]

(#24) Patice

Patice
(PH! nagyúr)

Remélem lesz hozzá Tinder app. :DDD

Annyi jó zene van...

(#25) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Már csak egy hordható vízálló telefon kellene hozzá, mert a jelenlegiek nagy része alkalmatlan erre.

Nincs hova tenni, mert túl nagy, sérülékeny, még véletlenül sem vízálló, sőt a ha a vízállónak mondott telefonba mégis víz kerül, ugrik a garancia. Ha nem hordod semmi értelme sincs a beépített érzékelőnek, sőt jó eséllyel el is lopják, amíg úszkálsz. Mondhatni a legtöbb mobil a strandon, amolyan "pain in the ass".

Már rég nem hordható telefon kiegészítőkön, hanem a hordható telefonon kellene dolgozniuk. Azt reméltem, hogy a Samsung komolyabban veszi a Gear S sorozatot, de őket is csak az vezette, hogy "adjunk egy méregdrága kiegészítőt a méregdrága tepsi telefonunk mellé".

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) Bluesummers válasza F34R (#12) üzenetére

Bluesummers
(senior tag)

(#27) Bluesummers

Bluesummers
(senior tag)

Ő kicsoda?

(#28) UnknownNoob válasza Romvr (#3) üzenetére

UnknownNoob
(újonc)

Ezt vegyem úgy hogy együtt megyünk Szibériába favágónak? Lehetőleg valami internetmentes keresztény kisfaluba, amit még romlatlanul hagyott a 21. század. :DD

(#29) Cypresss

Cypresss
(senior tag)

"A jólét megöli a kreativítást..."

Még pár év, és beszélni sem fogunk tudni, de minek is, lesz rá pár letölthető app mindkét áruházban. ;]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#30) UnknownNoob válasza Cypresss (#29) üzenetére

UnknownNoob
(újonc)

Lesz? Én már fészbukoztam tőlem 2 méterre lévő emberrel, nem is egyszer. ;)

(#31) atike

atike
(PH! kedvence)

....egyre jobban az a véleményem, hogy nagyon nem kellene ezt az IoT dolgot ennyire erőltetni. :U Van olyan terület nyilván, ahol jó dolog - na de okos bikini, okos gatyó...? Uh. Beteg.

"Előfordul, hogy rossz úton indulunk el, de a jó célba érkezünk."

(#32) nuke7

nuke7
(PH! kedvence)

ez végre hasznos!
Van valami hír, hogy hol / mennyiért / mikor lehetne venni ilyet?

*** Youtube: https://goo.gl/COHvLk ***

(#33) Scrydhan válasza UnknownNoob (#30) üzenetére

Scrydhan
(senior tag)

Én is,társoságban nem suttogunk,inkább írok facen,azt csak ő látja :P

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#34) pomorski válasza Bluesummers (#27) üzenetére

pomorski
(őstag)

Urológus doktor. (A sapija alapján most kapta meg a PhD-t, annak örül ennyire.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.