Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz dabadab #5 üzenetére

    lehet... de akkor kérlek magyarázd el, hogy miért kellene, hogy fájjon, hogy látja valaki, amikor én végigsétálok egy utcán?

    szerintem épp ott van a probléma, ahol már annyira paranoiásak az emberek, hogy emiatt sírnak
    én majd akkor fogok sírni, ha üldöz az InterPol, és nem szeretném ha meglátnának... addig meg lényegtelen

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • lapa

    veterán

    válasz dabadab #5 üzenetére

    nem, a topik még sokkal sötétebb képet mutat, mint amit a cikkből feltételeztem. de ennél még jót röhögtem...

    a témához: nincs ember, aki ne lenne zsarolható valamivel. ha nem ő, valamely neki kedves ismerőse, hozzátartozója csinált valamikor valamit, amiért törvényesen lecsukhatják.

    ilyenkor álcázott feketeautókkal közlekedő egyének megkérhetnek téged, hogy tégy meg nekik egy valamilyen apróságot (pl jelentések írogatása), amivel elkerülhető a kenyérbe reszelő sütés, a szigorú látogatási idők miatti kényelmetlenségek stb.

    nagyon sajnálom, ha ez durván hangzik de egyeseknek épp csak a nyál nem folyik ki a szájából a nagy rózsaszín naivitásban. az állam kicsinyes emberekből épül fel, akik a legkisebb hatalmat is szorosan megmarkolják és saját céljaikra fordítják. mindig pont amennyire lehetséges.

    akár egy rendőr is megfingathat közúti ellenőrzésnél, ha épp kiégett a lámpád vagy úgy látták fékezéskor nyomtad csak be az övet. csak. mert ilyen gonoszdiak az emberek.

    minden második amcsi film arról szól lassan hányszáz módja van az infókkal való visszaélésnek. soha nem lehetsz biztos, hogy egy, az egész napját ezzel töltő bűnöző mikor talál ki valami olyat, amival vissza tud élni. ez kb olyan, mint az aktuális wifi titkosításokban bízni.

Új hozzászólás Aktív témák