Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    "Böngészők a felhasználók körében az Internet Explorer a legkevésbé frissített szoftver – az IE felől érkező kérések csupán 10 százaléka érkezik a böngésző legfrissebb verziójától. A felhasználók által használt IE böngészők átlagosan 31 hónappal régebbiek a legfrissebb verziónál
    összehasonlításképpen érdemes megemlíteni, hogy a Chrome böngészők webes kéréseinek 64 százaléka a legfrissebb verziójú szoftverektől érkezik. Ez azt jelenti, hogy a Chrome automatizált frissítési rendszere hatékonyabban biztosítja a rendszeres frissítést a felhasználók számára"

    Erre már meg is adtátok a választ. A Google akkor is frissít, ha akarod, ha nem. Így mondjuk könnyű. Az MS legalább megkérdezi. Alapértelmezésről van szó. Ez van ahol jó, van ahol rossz. Én jobb szeretem, ha magam dönthetek. A Google sem lenne ebben olyan jó, ha manual update lenne. Ebben nyugodtak lehetünk. Egyébként egy kicsit elmosolyodtam, mert pont egy olyan cég tör pálcát mások felett, akik több éves exploit kitre még nem adott orvoslatot és van olyan cuccuk, amin az nem jár ki-be, aki nem akar. Elég csak a cisco és exploits varázsszavakat bepötyögni a böngészőbe. :U
    De lehet, hogy én gondolom rosszul..

    (Vagy ez csak egy burkolt reklám volt? :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák