Új hozzászólás Aktív témák

  • EVL2

    aktív tag

    válasz Formaster #548 üzenetére

    Igen, nekem 3 opció volt lehetséges. Az első az hogy teljes platformcsere és 7700K. A második a költségtakarékos megoldás egy 3770K használtan amíg bírja, bírja alapon.... A harmadik legvalószínűtlenebb meg a Ryzen volt, sajnos előre éreztem hogy gamer szinten ....
    Tényleg remek árversenyt fog csinálni a munkára szánt felső kategóriás pociknál, de ez nem fogja azoknak a prociknak az árát csökkenteni ami engem érdekel. Sajnos, szerintem borítékolható hogy a 7700K árait ezek után nagyon minimálisan tudja majd befolyásolni és örüljünk ha nem fog emiatt drágulni.
    Gratulálok az AMD-nek hogy feltámadt! Ők meg gratulálhatnak a marketing osztályuknak. Remek munkát végeztek. A lényeg hogy legyen RGB-s gyári hűtő a munkára szánt procikon is! :((( Eddig igazán nagy csalódást okoztak.... Remélem ez még változhat, de ... Pedig én is hinni szerettem volna bennük.

    UI: Nem vitatom remek proci lett a 1800X munkára. Biztos 10. 000-vel veszik majd a munkahelyekre mert ugye ma mindenki videót vág. Elég szűk réteg az aki ezért fog rajongani, elvakultság nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák