Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Gyuri27 #32 üzenetére

    A trollkodast pont forditva velem felfedezni. De engedd meg "okoska", hogy idezzek a hirdetsedbol (meg mielott torlod, hogy ne lassak):

    "Tudom, hogy ennek a 2600-1600X-1600 tulajok nem örülnek, de hát ez van.Sajnálom, hogy ezek a procik most a boltban 40k fölött vannak (nem is oly rég még többe kerültek) aztán most egy 32k-s proci lenyomja (sok helyen az 1400-1500 is drágább vagy csak 1-2k-val olcsóbb). 1700-1800 tulajok: 2700 40-42k-ért megy az aprón (sok garival). Kis garis, gari nélküli 1xxx 8 magosokat ne kínálgassunk 2700 vagy aközeli árakon."

    "Igp-s procik: nekem az igp semmi jelentőséggel nem bír. Felárat nem ér. Ezért sima 4/4, 4/8-ba gondolkodjatok."

    https://hardverapro.hu/apro/ryzen_1xxx-2xxx-t_keresek/hsz_1-50.html

    De azert a demagog szoveg megy...

    "Mert ez ugye fix."
    Hol fix? Lattad mar mekkora devialas van az arakban. Legkozelebb azt fogod irni, hogy a legdragabb bolti ar a mervado es csak azt lehet venni?

    "De persze mindenki hülye csak ő nem."
    Ad1) Ilyet nem mondtam.
    Ad2) A hirdetesed szovege alapjan demagog vagy.

    "Mert egyszer az aprón volt egy proci nagyon olcsón 0 napos újonctól."
    Harmat is mondtam, de latom ertelmezni es olvasni se tudsz...

    "Kérnék egy modit tüntese már el innen ezt a falamelőt."
    Ezt nem te fogod megmondani. A flamet pedig te eszkalaltad. Persze ez a legkonnyebb, ha nem tudsz erveket hozni, akkor moderaltassuk ki gyava modon, mint ahogy a Blizzard is csinalta.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák