Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz juuzer #17 üzenetére

    Nyitott rendszer előny, az igaz, viszont különösebb elvárásom nincs app terén (mondjuk azt nem sem tudom milyenek vannak), így én az üzemidőt fontosabbnak tartom a feltölthető appoktól. Amit még leginkább hasznosnak találnék extraként, az az NFC.
    Most egy MiBand2-m van, de lassan már egy éjjelilámpa fényénél sem látszik a kijelző. Igaz, a legtöbb mindent amúgyis a telefonon kell megnézni rajta.
    Nekem elég, ha kiírja a hívót, és jelzi az sms-t, messengert, és társait, úgyse ezen akarok kommunikálni. Ha netán megjeleníti a messenger tartalmát, az nekem már extra, alapvetően az is elég ha látom ki írt, eleve nem keresnek sokan :) Ezeket az MB2 megugorja, így remélni tudom, hogy azért ez is.
    Aktivitáskövetésre kell, de mivel amatőr szinten csinálom, így egy komolyabb órát beszerezni nem látom értelmét, viszont a MiBand2-től már több kellene. Persze a (relatíve) pontos mérés jó lenne, azért is, mert átestem ezen a szaron, és az erőnlétem mondhatni eléggé visszaesett (EKG ezért is érdekelne), de valahol kell húzni egy határt. Főleg, mint írtam, amatőr szinten vagyok, csak pénzkidobás feleslegesen drága órát venni. De úgyis használatban derül majd ki, mennyire válik be.
    Alváskövetés, ébresztő, a fent jelzett értesítések jelzése, spo2, pulzus, na meg az edzés nyomon követése grafikonokkal (MB2-ből indulok ki, azt ismerem), alapvetően elégnek gondolom, ha tud egészségre vonatkozóan ennél több extrát, ami segít az edzésben, annak csak örülök. Igazság szerint nem tudom pontosan megfogalmazni, miben várok többet az MB2-nél, de az nem az appok, azt tudom :)
    A xiaomi-store oldalon most egész jó áron van, viszont nem tudom mennyire megbízható bolt, na meg külföldi, de ha okés a bolt, akkor megveszem onnan. De van egy olasz amazfit store is, ott is 45e környékén van, vagy van a B-Tel, szintén hasonló áron, de azt sem ismerem.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák