Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz #41133696 #2 üzenetére

    Szerintem meg az X-Plore a legjobb. A TC-t favorizáltam mindig is, de ez sokkal jobb attól. LAN megosztás pofonegyszerű elérése a wifin keresztül (nem mint a TC-nél, hogy külön plugin és még állítgassál be mindent amiről egyszerű felhasználó azt se tudja mi), itt csak Scan és dobja is ki az elérhető megosztásokat.
    Kétablakos mint a TC, de a faszerkezet miatt jobban átlátható éppen hol vagyok.
    Webtárhelyek is beállíthatóak, nálam van box, Dropbox, SkyDrive, Ubuntu, GoogleDrive, de ezen kívül is beállítható még több mint ugyanennyi, ugyanolyan könnyen elérhető, másolható minden mint a lan megosztásnál vagy a saját belső tárnál.
    TC-ben is van pár ötletes megoldás, de nálam az X-Plore mindent visz az egyszerűsége miatt.

    (#25) Necc Igazad van, én is próbáltam régebben taskkiller progikat, de azt tapasztaltam hogy csak rosszabb volt. Bár a rendszer ramkezelése sem tökéletes, de a 4.3-ban már elég jól működik. Amíg 4.2.2 alatt 150 óra uptime után már telítette a ram ~75%-át és semmivel sem lehetett alacsony szintre visszavinni, addig most 4.3 óta még 400 óra felett is rendesen kezeli és alacsony szinten tartja. Ez számokban azt jelenti, hogy 4.2.2-nél 1.3GB/1.78GB 150 óra felett, de 4.3-nál 800-900MB/1.78GB még 400 óra után is.
    De ez a régi készülékek tulajait nem vigasztalja.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • zseko

    veterán

    válasz ben11 #41 üzenetére

    Az androidos eszközökkel, tehát telefonnal és tablettel is tudsz wifi sharing megoldást csinálni, tehát a tablet osztja a wifit, erre fel lehet csatlakozni és úgy lehet mahinálni.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák