Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz #56573440 #4 üzenetére

    Tulajdonképpen teljesen egyet értek Kékes525 mondanivalójával. Mostanában én is újra használatba vettem ezen oldalak szolgáltatásait (leginkább kevesebb sikerrel, mint többel, de ez köszönhető annak is, hogy igen-igen vidéken vagyok), de nekem majdnem az első dolgom egy személyes találkának a lehetőségét kitudakolni, összehozni. Aztán ott lehet ismerkedni, beszélgetni, együtt nevetni, vagy csak simán elköszönni, ha valami nem működik. De az tény, hogy aki hetekig-hónapokig csak online eped a másikért, már-már fülig szerelmes, de még nem is látta, nagyot tud ám csattanni a talajon. Lehet akármilyen profilom is, hazudhatok akármit is, egy személyes találkozó nagyon sok mindent helyre tud tenni szinte azonnal. Persze ficsúrkodni, kérkedni lehet ott is a nem létezővel, de egy kicsit is okosabb partner azért ezt kiszúrja.

    És fura, mert emellett Kopi31415 is nagy igazságot mond, hangos helyen szinte kizárt az ismerkedés, hacsak nem a másik tánctudásából akarjuk leszűrni az infókat, de szerencsére egy-egy ilyen netes közvetítőn át lehet sétát, csónakázást, falmászást és bármi egyebet is megbeszélni az első személyes találkozó helyszínének.

    Ezért én úgy vélem, ha ésszel tudjuk használni ezeket az fórumokat, akkor sokkal nagyobb az esélyünk olyan embert találni, akit később sem csak elviselni fogunk, hanem még mindig szeretni.

Új hozzászólás Aktív témák