Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Valahogy meg lehet oldani azt, hogy ha települ egy app a telóra, a robot kirakja az ikont a launcherre egy mappába? Tudom ez eszement ötlet, de hasznos lenne.... (Nekem :DDD) Mobilomon cm10.1 fut, alap trebuchet launcherrel.

    Ui.: azt meg lehet oldani, hogy kezelje az nfc-t nem nfc-s rommal, de nfc-s hardverrel? :F

    Köszönöm előre is és hatalmas nagy respect!

    MrDini

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Egy weather widgetet dobtam össze elősször Tasker+zooper+wunderground trióval. Csak a Taskerben volt néhány hiányosság, ill a végére már a sok változó miatt elég lassan futott le. Ugyanezt megcsináltam robotban is. És sokkal gyorsabb lett. :C Minden elismerésem! :R

    Már csak az a gondom, h meg szeretném azt oldani, h az időjárásnak megfelelő háttér legyen a zoperben. Még nem jöttem rá, h lehetne megvalósítani... :U Vkinek van vmi tippje, h hogyan lehetne?

    Thanks! :R

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Robotban szeretném a powerampot utasítani.

    Eddig Tasker csinálta, úgy, h az action részhez a com.maxmpz.audioplayer.API_COMMAND -ot írtam, az extrához a cmd:1-et és targetnek a service-t választottam.

    Itt ahogy látom máshogy van az extra. Próbáltam sokféleképpen, de eddig egyik sem járt sikerrel. Egyáltalán a targetet hol kell valasztani? Vagy az Activityhez kell írni, az jó?

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6403 üzenetére

    Üdvözlet az itteni topiklakóknak!

    No, úgy látom, meg lettem említve. :))

    A kérdezőnek! Egy service típusú intentet kell a Yatse felé küldeni ezzel az URI paraméterrel:

    org.leetzone.android.yatsewidget.ACTION_MEDIA_COMMAND

    És ezzel az extra-val:

    org.leetzone.android.yatsewidget.EXTRA_STRING_PARAMS:pause

    De szerintem overkill erre a dologra bevonni a Yatse-t, amikor a Kodi rendelkezik egy JSONRPC kiszolgálóval is. A Yatse is ezen keresztül szólítja meg egyébként a Kodit, s a használata pofon egyszerű! Csupán ezt kell lekérni a robot URL letöltése, vagy shellparancs (wget/curl (de ezeket egy alap droid nem tartalmazza) segítségével.

    http://<kodi ip>:8080/jsonrpc?request={"jsonrpc": "2.0", "method": "Player.PlayPause", "params": { "playerid": 1 }, "id": 1}

    Persze ezt lehet fokozni még azzal, hogy ellenőrizzük, hogy a Kodi épp játszik-e valamit, s csak akkor fut le a task, erre szintén van JSONRPC hívás, de sajnos ezt nem tudtam összehozni Neked, mivel valamiért robotban a Javascript alatt nem tudok xhr-t indítani, azaz oldal forrást letölteni változóba, mert errort dob a robot; kézzel letöltve robottal, majd változóba olvasva, s onnan feldolgozni Javascripttel pedig nem sikerült, mert dolgoztam a parancson kb tíz percet, már majdnem a finishbe voltam, mikor kaptam egy hívást, s elveszett az egész... :W

    És, hogy miért akartam JS-t használni ehhez? Egyrészt, mert első robot parancsom, másrészt pedig nagyon könnyen lehet a JS segítségével JSON-t feldolgozni.

    -----------------------------------------------------

    Most ismerkedem az alkalmazással, eddig Taskert és automagicket használtam. :) Ugyan egész jól megy - hála a logikus felépítésnek - az 'átszokás', valószínűleg lesznek majd kérdéseim.

    Ami nekem első pár észrevételem a programmal kapcsolatban, hogy:

    + nagyon tetszik, hogy Tamás megoldotta JS-ből az alert, és a többi GUI-s visszajelzés támogatást
    - viszont a DOM objektumok, mint például a Math, xhr, date hiányoznak belőle, tehát komolyabb számolásokra, oldalak letöltésére/feldolgozására alkalmatlan
    - ha szeretnék letárolni változókat a JS lefutása után, akkor vagy az összeset, vagy semmit sem tudok letárolni. Ez azért kellemetlen, mert elég sok változóval dolgozom, de nem szeretném mindet átadni a robotnak, ezért egyetlen megoldás, ha a kód végén kinullázom a már nem kellőeket. A Tasker viszont picit okosabban csinálta, mert ott volt erre egy setGlobal, illetve egy setLocal függvény.
    + nagyon tetszik, hogy érthető, átlátható és jól kategorizált fülekkel van megoldva a műveletválasztó, s hogy vannak benne olyan programozói szemmel 'finomságok' is, mint például a PendingIntent
    - hiányolok a Hálózat alól egy Url betöltése változóba opciót, illetve a HTTP Post és HTTP Head-et.

    Egyébként hogyan lehet rábírni a robotot, hogy néha mentse a projekt állapotát? Taskerben eggyel visszalépve lehetett erre rábírni a programot.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz PistiSan #6429 üzenetére

    Igen, ez egy Samu sajátosság, hogy hosszú beszélgetésnél kilövődik az app a GC által, de ettől függetlenül az app megkapja a 'fókuszból kikerült' értesítést, s ilyenkor nem lenne rossz, ha fel lenne rá készítve, hogy mentse, ami menthető, mert ez így elég kényelmetlen...

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6430 üzenetére

    Szuper, ez kell nekem! Köszönöm! :R

    Tetszik ez a felhasználói tárhely megfogalmazás. Ha nem probléma, lecserélem a szótáramban a félrevezető belső tárhely kifejezést erre! :D

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6562 üzenetére

    Ugyan natív alkalmazáshívásokkal nem, de API hívásokkal simán lehet Viber üzenetet küldeni. Anno Taskerrel csináltam is ilyesmit. Csak a HTTP Postot kellene tudnia a robotnak hozzá. De addig is megoldható a dolog a RESTask pluginnal.

    [link]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Macika66 #6569 üzenetére

    A linkelt APIval közvetlenül Viberre tudsz üzeneteket küldeni.

    Viszont SMS megosztásra a Pushbullet szerintem is jobb megoldás. Bár azt hiszem nem is kell hozzá külön beépülő, mivel a Pushbullet önmagában Tasker beépülő.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Yoshida #6623 üzenetére

    K9-mail nem opció? Ha jól emlékszem, ő Tasker beépülő is, s ezáltal képes átadni a mail tartalmát is.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6696 üzenetére

    Rosszul tudod, a Taskert is csak egy ember, Pent fejleszti alapvetően. [link] Bár Ő full-stack Droid developer.

    Persze a design-olásban pont besegített Neki pár user. :)

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6769 üzenetére

    Szia!

    Én nem a pinges megoldást preferálom, hiszen ha már dinamikus DNS címről van szó, egy egyszerű DNS lookuppal, s az A rekordokra szűrve meg lehet kapni az aktuális IP címet mögötte. Kicsit jobban kifejtve a duckdns minden IP frissítéskor frissíti a valami.duckdns.org domainhez tartozó rekordot. Ez tehát, amennyiben IPv4-es címed van, egy A típusú rekordot frissít a domainhez. Ezt pedig a dig nevű parancssoros eszközzel (például) egyszerűen ki lehet nyerni. Viszont a buktató a dologban, hogy Androidra root nélkül nehezen tudod felfaragni ezt a dig binárist... Így más megoldáshoz kell folyamodni. Én Taskerrel azt csináltam, hogy lekértem ezt az oldalt (whatever helyére a saját cím kerüljön):

    https://www.digwebinterface.com/?hostnames=whatever.duckdns.org&type=A&ns=resolver&useresolver=8.8.4.4&nameservers=

    Ami az említett dig binárisnak egy böngészős változata. Ha ezt az oldalt le tudod kérni valahogy, s a tartalmát egy változóba tudod tenni, onnan tudok segíteni az IP kinyerésben. Egyébként számomra nagyon meglepő, hogy a robot magában nem képes HTTP Get kérések lebonyolítására... Ok, hogy van URL letöltése opció, de az nem képes fájlon kívül másba menteni, illetve fejléceket stb-t sem lehet vele küldeni. Próbáltam a Restask pluginnal kivitelezni a változóba mentést, de annyira nem ismerem a robotot, hogy tudjam itt hogyan érkeznek vissza a változók a plugintól. Konkrétan a %rtres változóra lenne szükség...

    Igen tudom, az URL letöltésével le lehet szedni fájlba az oldal tartalmát, majd egy következő műveletben kiolvasni a fájl tartalmát változóba, de ez annyira körülményes megoldás, meg a Taskerhez szokott agyamnak nem is szép, hogy nem lehet sehogy sem rávenni a használatára (ott két parancsból megvan az egész)! :DDD Jobb megoldás lenne, ha Tamás fejlesztene a robotba egy HTTP Get és Post opciót, vagy esetleg a JS webview részből jó lenne, ha működne az XMLHttpRequest (amit mellesleg nem értek, hogy miért nem megy, hiszen hiba nélkül lefut a parancs, s a webviewből minden további nélkül működnie kellene). Vagy akár a Restask változó elkapásának módjára is vevő vagyok. De ha egyik út sem járható (ezt Te tudod, Te ismered a robot lelkivilágát), akkor marad a csúnya megoldás, ha kell majd megosztom privátban.

    A pinges megoldással pedig nem jutottam előre, mivel a rootolatlan Androidos eszközömön csak grep parancs van (ez tűnt egyedül alkalmasnak a feladatra), amiről tudvalevő, hogy ahány helyen egyezést talál, azt mind ki fogja írni a kimenetbe. head parancs viszont már nincs az eszközön, amivel ezt a kimenetet le lehetne csonkítani az első sorra.

    PS: Amennyiben tiszták az emlékeim, a TP-Link székhelye Sencsenben van. Erről pedig mindig ez a bejegyzés jut eszembe. :D

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6772 üzenetére

    Parancsolj. Közben rájöttem, hogy a shellel félre lettem vezetve, s mindvégig ott volt előttem egy viszonylag optimális alternatíva. :D Ebben a parancsban a ping kimenetet kimentem robot változóba, majd JavaScripttel kinyerem az első IP találatot a változóból, s az ipaddr változóba mentem a végeredményt.

    Abszolút kezdő robotos vagyok (ez a második parancsom :D), s nem egészen látom még át ezt a szerteágazó GUI-t. Így elképzelhető, hogy Te akár egyszerűbben is össze tudod rakni a parancsot. Nyugodtan változtass rajta kedved szerint! :)

    PS: A duckdns címet ne felejtsd el átírni a shell parancsban!

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6774 üzenetére

    Remélem megfelel! :) (CLI kicsit macerás volt tömöríteni)

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz rarki72 #6905 üzenetére

    Szia!

    Mi működött instabilan a Taskerben?

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    Olvastam a Droid alkalmazások topikban, hogy @zsiz és @zeon.hu felvetette a véletlenszerű háttérkép beállításának lehetőségét. :) Taskerrel már nagyon régóta használok ilyesmit (az imgurről szerzi be a képet), de kíváncsi voltam, hogy mit tud a robot ilyen téren. Annyira nem bonyolult feladatról van szó, tehát elméletileg gyerekjáték lenne összehozni. A gyakorlatban viszont mást tapasztaltam...

    Konkrétan a "Javascript futtatása web view-ban" művelet sehogy sem akar működni, a helpjét sem tudtam kiiratni. Pedig korábban emlékszem, hogy működött. :U Azért lett volna jó, mert a sima JS futtatásnál vagy semmilyen változó nem kerül átadásra a robot felé, vagy az összes. Itt meg egy függvénnyel lehetett JS-ből menteni.

    No mindegy, megoldottam úgy, hogy kézzel törlöm az ideiglenesen használt tömböm például.

    Aztán, Tasker alatt van egy csomó hasznos JS függvény, ilyen például a listFiles("/mappa/"), ami visszatér a /mappa/ tartalmával. Megértem, hogy robot alatt nincs ilyen, de sehol nem találtam a menüben mappalistázás változóba opciót. Így shell paranccsal kellett megoldanom a dolgot. Elkerülte vajon a figyelmem valami?

    Aztán jött az érdekes rész, mégpedig, hogy a robotnak be kell tallózni egy statikus képet, s csak azt tudja beállítani. Elérési utat tartalmazó változót nem lehet neki megadni. Ez elég nagy hátrány, mert így kénytelen voltam egy rendszer Activity-t meghívni. Igen ám, de mintha nem venné figyelembe a mezőkbe beírt változókat a robot. Taskerben az összes mezőben a %változónév automatikusan lecserélődik az értékére. Itt nincs erre lehetőség? Ha nincs, akkor hogy lehet ezt megoldani? Hogy szokás nem statikus adat mezővel Activity-t indítani?

    Végül gondoltam csinálok egy bcgrndcmd változót, ami ugyanezért az Activity indításért felelős, csak mivel JS-ben definiálom, így a data-ja lehet nem statikus. Érdekes módon így valamiért nem is kapom vissza a változó értékét a robotban, hiába próbálkoztam még escape-pel is.

    Próbálom átlátni még mindig a programot, de még mindig nehezen megy. Illetve viszonylag gyakran parancs futtatása közben megakad a fő szál, s lefagy a robot. Még nem tudtam kideríteni, hogy mi lehet az oka.

    Illetve a változó értéke miért a konstansok fül alatt található meg?

    Feltettem ide az eddigi szerencsétlenkedésem.

    Köszönöm a javaslatokat előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Headless #6942 üzenetére

    Köszi! :R

    Gondoltam erre. A linkelés valóban jó megoldás lenne, a probléma csak az, hogy root nélkül nem tudok symlinkeket létrehozni. A kártyára írást pedig szeretném elkerülni. Taskerrel hetente töltöttem le ötven új képet, majd azokat állítottam be véletlenszerűen, minden feloldás után. Viszont ez összességében még több írásnak tenné ki a kártyám, amit ha lehet, elkerülnék.

    Egyébként cp bináris sajnos nincs a stock rendszerben, a busybox adja hozzá csak az elérhető parancsokhoz. Egyedül az mv játszik, ami nekem jó is lenne. Sajnos sem wget-em, sem pedig curlom nincs egyébként, szóval ez a lehetőség is ki van lőve a curl hiányában.

    És azért használok nagyrészt JS-t, mert már megszoktam a Taskerezés kapcsán, illetve a JS minden eszközön majdnem ugyanúgy működik, míg shell erősen eltérhet akár Android verzióktól függően is. Viszont az ls használatát nem tudtam elkerülni, s ez az a bináris, ami viszont minden Droidon, amivel eddig találkoztam, volt. A másik meg az am. :D

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Headless #6947 üzenetére

    Az meg feldob egy Activity-t, mint már írtam, ahol eszköztől függően körbe lehet vágni a képet, vagy rá kell menni simán a Set as wallpaper gombra. Ez még vállalható szerintem, meg AutoInputtal meg lehet oldani.

    Igazándiból az a meglepődésem oka, hogy már egy ilyen kevésbé komplex feladatért is shell parancsokhoz kell nyúlni, illetve nincs lehetőség mindenhova változót betallózni. Nem nagyon volt még olyan task ötletem, amit könnyebben tudtam volna itt összehozni. Azt nem vitatom, hogy ebben közrejátszik az, hogy ez nekem sajnos nem hazai pálya. Viszont azt látom, hogy rengeteg lehetőség van az appban az önmegvalósításra, de ezek sajnos nincsenek annyira aprólékosan kidolgozva, felparaméterezve.

    Csak, hogy egy példát említsek, nagyon meglepődtem, hogy mennyivel gyorsabb a robot JS impementációja. Bizonyára azért, mert a Tasker webviewben futtatja a JS szkripteket, itt meg van lehetőség natív implementációt használni. Gondoltam, hogy átültetem az időjárás lekérő taskom robot alapokra (amikor szerettem volna áttérni anno), de szomorúan konstatáltam, hogy nem lehetséges letölteni egy URL-t változóba közvetlenül. Kénytelen voltam cache fájlt használni. Illetve post kérést nem lehet, csak külső pluginnal lebonyolítani.

    Szerintem Tamás is sok melótól kímélte volna meg, ha nem külön menüt farag a mezők "típusának", hanem a változókat mondjuk hasonlóan a Taskerhez, vagy az AutoMagichez prefix-szel látja el. Sokkal kényelmesebb lenne mindenki számára.

    Elnézést, hogy más automatizálók példáját hozom fel, viszont máshoz nem nagyon tudom viszonyítani a lehetőségeket.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Headless #6949 üzenetére

    Annak idején nálam is az volt az első, hogy CM az eszközre, vagy legalább root + busybox kombó. De rájöttem, hogy ez így nagyobb kihívás. :DDD

    Igen, az xhr az egyik megoldás, régen azt használtam. Bár a böngészőre vonatkozik a CORS, Taskerben (ami webviewben futtatja a JS-t) minden gond nélkül tudtam használni. CM romon tökéletesen működik, viszont a a többi rendszeremen például nem tudja követni az xhr az átirányításokat, illetve cookie-kat sem tudok a kéréshez csatolni, mert bevillan egy not safe toast. De nekem a JS igazából elég a parse-olásra is, mivel a Taskernek van beépített HTTP Get/Post/Head eleme. Ennek ha megadok egy URL-t (akár változóban), s nem adok meg neki mentési helyet, akkor a %HTTPD globális változóba írja a tartalmát. Amit JS-ből a global("%HTTPD") függvénnyel tudok visszakapni. Innen meg a HTML parseolása egyszerű feladat a DOM-mal, esetleg regex-szel. Illetve a JSON-t simán kezeli akár objektumként is. :) Robotban is van URL letöltése opció, ami működik remekül. Csak ugye fájlba ment, s nem igazán paraméterezhető. Mondjuk a Tasker sem tud fejléceket, meg POSTDATA-t küldeni. De ott van lehetőségem natívan megszólítani az Android API-t, így semmi sem lehetetlen, maximum az egy elem helyett nyolc elemet kell lefuttatni sorban.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Headless #6950 üzenetére

    Remek ötlet! :) Hogy őszinte legyek, ez eszembe sem jutott...

    De igen, az a probléma, hogy ehhez is root kell. Egyébként ha meg lenne rootom, akkor nem is feltétlenül borítanám fel az FHS-t, hogy a /mnt alá írkálok, hanem csatolnék egy /tmp "ramdisk"et.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #6951 üzenetére

    Valóban nincs még erre Tasker elem. Lehet megkeresem majd vele Pentet, hogy mondjuk a Variable Convert-hez illessze be. Addig is, pontosan követve a linkelt dokumentációt, kb. egy perc alatt össze lehet hozni ezt [kép].

    Hasonlót lehet alkotni JS-ben is, de arra most nincsen szabad affinításom. :B

    Egyébként, mikor unod meg, hogy ilyen vacak programokkal bíbelődsz ahelyett, hogy írnál magadnak (meg nekünk) egy saját automatizálót? :)

    Elvagyok én a Taskerrel. Nagyon jó a supportja, a közösség is széles (igen, angol nyelvű viszonylatban --> reddit). És ez a Java Function tényleg mindenre jó. Amire meg nem (pl. Activity-k létrehozása, vagy GUI szálon futtatandó dolgok), arra meg plugin-t szoktam írni.

    Egyébként meg CLI programokat szoktam főként írni, azzal senki sem járna jól, ha én GUI-t terveznék... :D

    A másik meg, hogy egy ilyen szintű programot nehéz folyamatosan supportálni, biztos vagyok benne, hogy egyedül kevés lennék ehhez a többi projektem mellett. Illetve ugye a Google garázdaságait is kerülgetni kéne.

    Mindenesetre elgondolkozom a felvetésen!

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz aprokaroka87 #6952 üzenetére

    Lehetséges. Nekem N5-ön bármennyire összpontosítok, not found-ot dob a bash... Valami "apró", Dél-koreai gyártó egyik zászlóshajójának, amin az a bizonyos tácsvizes tákolmány fut, sincs sajnos cp...

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Somatom #7027 üzenetére

    Azon gondolkodom, hogy meg lehetne kerülni a problémát, bár ez root hiányában esetlegesen okozhat sok írást.

    Nagyon Taskeres/Linuxos fejjel gondolkozom, illetve nem próbáltam ki az ötletet, így a megoldás csupán a kósza ötlet címszó alá sorolható...

    Szóval akár JS segítségével, akár több bemeneti változóval formáznék egy parancsot (ez az am parancs lenne), amit kiiratnék egy fájlba. Ezt lehet, hogy kacifántosan fogalmaztam meg, a lényeg, hogy a dinamikusan összeállított parancs egy fájlba kerülne.

    Ezt a fájlt pedig a bash /fájl/elérési/útja.kiterjesztés paranccsal futtatnám le, ami így képes lenne intenteket küldözgetni. Az Activitykkel nem tudom hogy áll a robot, de működnie kellene.

    Illetve az is megoldás lehet, ha közvetlenül a parancsnak lehetne változót megadni. De vagy én voltam zöldfülű, vagy erre tényleg nincs lehetőség.

    A JS szintaktikábam egyébként szívesen segítek!

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák