Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M.Ryche

    csendes tag

    válasz #79335424 #727 üzenetére

    Köszi az eddigi infókat! :) Szemezgetek az ötletekből..
    A felugró ablakos választást csak (elsőre) időzített reboothoz használnám. Riasztásként adott időben elindul, dob egy ablakot, hogy igen vagy nem, (az igenre tovább futna a parancs, a nemre leállna) ha nem választok semmit, akkor x idő után az igent valasztja.

    A task kilővéses ötletet kipróbálom, jó a tipped, csak kissé "munkaigényes".. :) Nem is a háttérben futó taskokat akarom kilőni (az megoldott egy task managerrel), hanem "a legutóbbi alkalmazások" listáját üriteni egyszerűbben, mint egyenként.

    Ezen a linken vannak a 2 SIM-es infók:

    http://automagic4android.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=2325

    A következő módon oldottam meg az automatizálást: egy txt file-ba bemásoltam a scriptet, majd átneveztem .sh-ra, bemásoltam a /system/ könyvtárba (root kell!). SD-ről nem fut, a hibaüzenetet nem igazán értem (nem vagyok programozó).. :) Majd a Robotban létrehozott paranccsal (shell futtatása) meghivom, atadva a paramétert "/system/bin/sim.sh 1" ezzel az 1-es SIM-et engedélyezem, ami értelemszerűen a 2-est kikapcsolja, ha mindkettő aktív volt.
    Én OT-997D-n próbáltam (ICS 4.0.4), ntom milyen telókon megy még.. :)
    A linken az adatkártya váltásról is van infó, de azt még nem próbáltam. Ennek alapján talán az adatkapcsolat váltást (adott SIM marad, de 2G/3G között lehetne váltani paranccsal) ez túlmutat a programozói tudásomon.. :( Hátha lesz valaki, akinek megy... :) Az Elixir ilyen kapcsolója nekem csak a beállításokat nyitja meg, pedig jó lenne akku kímélés okán automatikusan váltani (ha alszik, elég a 2G, ha ébren van 3G).

    Remélem tudtam segíteni.. :)

    Ryche

Új hozzászólás Aktív témák