Új hozzászólás Aktív témák

  • M.Ryche

    csendes tag

    Sziasztok!
    Már jó ideje használom a Robot-ot, és az Elixir-t is -ezúton is gratulálok a fejlesztőnek :) - most kicsit jobban belemélyedtem, fel is merült néhány kérdés..
    Főleg Tamásnak címezném, de mindenki ötleteinek örülök. :)

    1. Jó lenne a Robotban egy olyan várakozó parancs, ami addig vár, amíg választok A és B gombok közül. A gomb folytatja a futást, B pedig leállítaná, esetleg lehetne választani, hogy melyik legyen az alapértelmezett, ha x ideig nem reagál a user.. Pl egy automata restart, ami csak akkor fut le, ha engedélyezem. Túl sok feltételt kéne megadni, hogy ne fusson le olyankor amikor idegesítő lehet, ilyen parancs esetén hosznosabb ha beleavatkozhatom. Ha nem látom az értesítést, fusson le nyugodtan, akkor úgysem okoz gondot.. Hasonlóan mint a parancs beállításnál a megerősítés, csak az a legelején jön fel, és nem is tudom melyik parancs kérdez. Akár ha ezt az ablakot el tudnám nevezni, egyéni üzenettel, már az is sokat segítene. :)

    2. A másik javaslatom, ha megoldható, a legutóbbi taskok egy parancsal történő kilővése lenne.

    Egy régebbi hsz-ben olvastam, hogy kérdezte valaki, miként lehet dual SIM-es telónál az egyik SIM-et automatán ki-be kapcsolni. Én találtam rá egy futtatható scriptet a neten, amit a Robottal el tudok indítani. Itt volt némi küzdelem vele, mert közvetlen nem futott le, de mentve a scriptet és shell parancs futtatása paranccsal a paramétert átadja, és végrehajtja. :) Ha van érdeklődés, esetleg Tamás beépitené a Robotba, előkeresem a forrást, és megosztom veletek. :)

    Köszi az infókat, és a sok jó tippet amit itt találtam. :)

    Ryche

Új hozzászólás Aktív témák