Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Szia Tamás!

    Ma kétszer kikapcsolt a telóm screen off -ról, lockscreen -re váltásnál. Amikor visszakapcsoltam, akkor volt egy SMS -em, meg egy mail -em. Két dologra tippelek. Vagy az értesítéskezeléssel van valami gáz, vagy a force álló lockscreen - szenzor fekvő főképernyő kombóra allergiás (gyárilag nincs a főképernyőnek landscape pozíciója és ebből már máskor is volt galiba). Gondoltam, akkor a nézettel kezdem, úgyis meg akartam már csinálni. Kikapcsoláskor statikus, álló nézetet állítok be, amit a lockscreen feloldás után szeretnék visszaállítani szenzorérzékelésre. De nem találok olyan opciót, hogy "kijelző lezárva", "kijelző feloldva". A "kijelző bekapcsolva" és az "alkalmazás megkapta a fókuszt -> Apex" működése elég bizonytalan. Ha csak eltűnik a lockscreen, arra nem reagál a fókuszesemény feltétellel. Az viszont nem lenne jó, ha már a kijelző bekapcsolásra aktiválódna az auto forgatás. Talán jó lenne az "alkalmazás elvesztette a fókuszt -> lockscreen", de nem tudom, hogy mi a gyári lockscreen alkalmazás neve. Nincs lehetőség a kijelző lezárt/feloldott állapotát eseményként használni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák