Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #1402 üzenetére

    Nem akar működni a parancsom és sejtem az okát. Az lenne az elképzelés, hogy ha a kijelző x ideje ki van kapcsolva, akkor állítsa le az automatikus szinkronizálást és óránként szinkronizáljon. Ez a rész működik. De azt szeretném, hogy csak akkor tegye, ha nincs töltőn. De a "töltő csatlakoztatva" eseményt nem tudom feltételként megadni. Két opció választható. Az nem világos számomra, hogy az ébrenmaradás állapotra miért nem reagál. Töltőn elvileg nincs DS. Viszont az "akku töltődik" sem jó. Gondolom azért, mert amikor az akku eléri a 100% -ot, akkor a töltés leáll. Ezt csak egy észrevételnek szántam, mert tudom, hogy többféleképpen is megkerülhető a probléma (pl. még egy parancs, ami a töltő csatlakoztatva eseményre tiltja az "AUTOSZINKRON_KI" parancsot).

    Más:
    Valamit szerintem "túlfejlesztettek" az Apexnél, mert újabban kicsit lassan reagál a forgatásra. Gondoltam, Robottal korrigálom. Az lenne az elképzelés, hogy ha a teló mozog (vagyis kézbeveszem), akkor kikapcsolt kijelzőnél is forgasson, hogy mire bekapcsolom a kijelzőt, addigra a teló helyzetének megfelelő tájolás jelenjen meg. Lehetséges ez?

Új hozzászólás Aktív témák