Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lolller

    tag

    soha nem fogom megérteni, miért választ valaki inkább 50-80 ezerért inkább egy új, de alsó kategóriás telefont mint egy használt flagshipet. Példának okáért ma egy p20 pro használtan szintén 50-80 ezer még is inasba rakja az árkategóriájában lévő új telókat.

    Az a baj ezzel a mentalitással ösztönözzük a gyártókat arra, hogy gyártsák a szemetet. Mindenkinek az új kell minél olcsóbban és ez nem csak a telóknál érhető tetten...

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz Somatom #15 üzenetére

    De nem szolgálja ki. Éppen ez az. Hogy utána jön vissza, hogy lassú nem úgy működik, lefagy. Nem beszélve arról, hogy 3 hetente van vele garis probléma egyértelműen a minőségbiztosítás spórolása miatt. Megfolyó ragasztó a kijelző és a digitizer közt... akku és szoftveres problémák. Folytathatnám.

    Ezzel szemben itt van az én 4 éves p20prom. Egyszer nem volt szervízben a 4 év alatt, ha azt mondom 3x fagyott le sokat is mondok. Új korában volt 180 ezer. Kilehet számolni így mennyit költöttem évente telefonra. Ha ennyire újra van szükség és az addig nyújtózkodjunk amíg a takaró ér elv nem szimpatikus akkor is inkább egy új 200-ért mint 100-ért egy marék műanyaghulladék.

    Megkellene érteni, hogy a telefon nem különbözik egy laptoptól ahogy abban sem lesz feltétlen jó ötlet az alcore 50 ezres "ultrabook" úgy a mobilok közt sem az alsókategória.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz SunMount3r #16 üzenetére

    Lassan a 6gb is szűk lesz nem, hogy a 4. 2021-ben nincs olyan ami indokolja, hogy még érdemes 4gb-al szerelt modellt vásárolni. Jelenleg fut: telegram, chrome (10 lappal), fb, messenger, signal, outlook, yt, sms messenger és viber 6gb-ból 3-at lefog. Néhány frissítés 22-ben és el is fogyott a 4gb. A memóriakezelése az androidnak sztem régen sem volt jó, nem hogy most.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    válasz Algieba #21 üzenetére

    Tudom, nem is elsősorban rátok jellemző ez. Egyrészt gondolom aki itt van az tisztában van a saját igényeivel is egyrészt másrészt tudja, hogy mire számíthat a választott készülékkel kapcsolatban. Amit írtam az inkább azokra jellemző akik azt hiszik, hogy a villámgyorsfutás, fluid működést megkapják 80-ért.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

  • lolller

    tag

    Ez tudod, hogy jellemzően az LCD IPS paneleknél van. A felsőközép már jórészt amoled kijelzősek így az üzemidő kiegyenlített az LCD-es 5000mAh akksisokkal. Újabban és főképp a xiaominál jellemző, hogy az amoled mellé kap 5000-es akksit. Ez a trend viszont csak alig néhány hónapos.

    btw: p20pro 4000mAh. Én azért nem figyelek 20-80%-ra ennek ellenére mai napig simán 1 napos az üzemidőm.

    varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

Új hozzászólás Aktív témák