Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stracker06

    aktív tag

    válasz Sayuri #29 üzenetére

    Teljesen igazad van Sayuri! :)

    Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy akik itt alázták ezt a telót, azoknak milyen telefonjuk van? Legyenek szívesek írják már meg. (De az igazat!)

    [ Szerkesztve ]

    SFm™

  • k.

    őstag

    válasz Sayuri #31 üzenetére

    Egyáltalán nem rossz indulatból:
    Neked szófosásod van?:D

    @stracker06/Sayuri:
    Nekem Sony Ericsson X10em van, volt a kezemben a konkrét példány, eléggé lesújtó véleménnyel voltam róla a cikkben emlitett dolgok miatt. Vicces dolog, hogy itt kritizáljuk a drága meg okos telefonokat, olyan dolgokért amik számomra eléggé furcsa indokok. Pl, ahogy Sayuri irta, hogy az okostelefonok majd pár év mulva a kukában lesznek, ez meg működik és blabla. A helyzet az, hogy el kellene fogadni, hogy sok-sok embernek belefér egy komoly teló és egy okostelefon is egymás mellett(Nekem személy szerint egy Macbook Prom van(Azt viszem majd egyetemre jövőre) és egy X10em).
    Én mondjuk az ujság olcsobb résznél feküdtem ki igazán, mert ha az ember 2 percig gondolkodik, akkor ez egy eléggé nagy fszság. Ugyanis nekem egy 500 megás mobilnetem van a telefonohoz-meg egy 3gb-os a notihoz ha kellene-, és elég az 500 mega bőven netezésre egyhónapra, namost az 1500. Ha infos újságot vesz az ember, már 1 ujság is drágább, ha napilapot, akkor 1 hét után leszámolva már drágább a cucc. Szép dolog a kritizálás, de ésszel pls. Az 5-6 éves telefon használati ciklus pedig mamár feletébb vicces. Elmennek azért addig, de tapasztalat-anyukámé 5 éves- kurvaszarok lesznek addigra, és akkor még szépen fogalmaztam. Egy telefont vegyen az ember 2 max 3 évre, és csókolom. Na én leléptem... :U

  • Rusi

    senior tag

    válasz Sayuri #31 üzenetére

    Nos, amint a cikkben is írtam, a menüben sehol sem lehet körbegörgetni (csak a főmenüben), épp ezért is van gond a kezelhetőségével.

    A korábbi hosszadalmas okfejtéseidre az alábbikakat tudom mondani:

    A legkevésbé sincs gond azzal, ha valakinek csupán egy egyszerű készülék kell és nem vágyik színes-szagos, érintős, fotós, videós szupermobilra. Sőt, pusztán azért, mert egy készülék csak nagyon keveset tud, SOHA nem szidjuk. Természetesen van egy alapszint, tehát hogy normális hangminősége legyen, a kijelző legyen olvasható, a gombok megnyomhatók, lehetőleg bírja sokáig az akkuja (hiszen ha nem tud semmit, akkor ne is merüljön le 1 nap alatt), na meg ha már nem tud semmit, ne kerüljön 50 ezer forintba.
    Nem olvastál elég figyelmesen, ugyanis a cikkben is, és a fórumban is le lett írva, hogy a nálam járt tesztkészüléken angol nyelvű Orange (ez egy angol mobilszolgáltató) szoftver volt. Ez okozta azt, hogy például nem lehetett ékezetet írni a billentyűzeten. Szó nincs itt Vodafone szoftverről, az egy dolog, hogy én egy Vodás SIM-et tettem bele, mert belerakhattam volna a T-Mobile kártyámat is (és van Telenoros is).
    Ráadásul egyáltalán nem értem, hogy miként jön ide az Android, meg hogy nekem milyen mobilom van. Igen, konkrétan tényleg androidos telefont használok, egy Motorola Milestone-t, amit nagyon szeretek és nem azért van ilyenem, mert "húúú, androidos és aztaaa", hanem azért, mert bármilyen hihetetlen, de én használom a tudását. Igen, szoktam vele internetezni, e-mailezni napi szinten (a mobilnet egyébként jóval olcsóbb, mint egy újság, arról nem beszélve, hogy mennyivel több információhoz jutsz a neten), van rajta egy sereg hasznos program, amiket letöltöttem rá. Ja, és még telefonálni is szoktam rajta, meg SMS-t is küldök vele. Simán elfér a zsebemben és bárhol is vagyok, kb. mindent el tudok intézni, amit otthon, a kb. 15 kilós számítógépem előtt.
    Senki nem kötelezett rá, hogy te is vegyél ilyet vagy ehhez hasonlót, és sosem a saját telefonomhoz hasonlítom a nálam lévő tesztcuccokat, hanem a saját kategóriáján belül lévő hasonló mobilokhoz.
    Hidd el, rajtam kívül még rengeteg ember van, akiknek szükségük van egy okostelefon nyújtotta tudásra és képességekre, neteznek, e-maileznek útközben és kihasználják a telefonjuk tudását és persze ezért magasabb árat is fizetnek, mind a készülékért, mind pedig a mobilszolgáltatásért (nekem amúgy 5 ezer forintos előfizetésem van, ez lebeszélhető és ingyen sms meg mobilnet is van benne, tehát messze nem halálos).
    Ráadásul ennek az Alcatelnek alig van közvetlen ellenfele, mert ilyen olcsón szinte senki sem kínál teljes billentyűzetes mobilt, csak a gyártó nem volt képes élni a lehetőséggel. Nem 1-2 nagy baja van, hanem sok kicsi, amik igenis egy ennyire olcsó és alap készüléktől is hibának számítanak.
    Nem vagy igénytelen, mert ilyen telefont használsz, ezt nem tudom, honnan szeded. A Galaxy Tab egyébként nem mobiltelefon, hanem internet tablet. Laptopot nem kapsz 70 ezerért, amire te gondolsz, az a netbook (A4-es méretű).

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák