Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz BomiBoogie #25 üzenetére

    Kedves lopással vádoló társak!

    Még jó, hogy vannak kézirataim, egy grafológus jól jöhet. :K
    Akár egy rágalmazási perben.
    Azért ez kemény! :(((
    Már csak annak okán is, hogy ez az írás évekkel ezelőtt elkészült, és én speciel nem olvastam az ominózus írást. Nem érdekel, hogy ez most baj lesz-e. Úgysem számít, amit mondok, vagy írok.
    De ennyi erővel bármikor találhatok bármit bárkitől, ami hasonló. Röhej. :W
    Alarikot én találtam ki! Egy regény közepe táján jön képbe!
    Tököm ki van ezzel az országgal, ahol csak a másik mocskolódása a tényező egyeseknek.
    Nagyon remélem, hogy ha felforr az agyvizem, akkor majd öltönyben is ilyen keményen kiálltok amellett, hogy loptam. Szánalmasak vagytok!

    Üdv:
    Hunork

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz BomiBoogie #30 üzenetére

    Bár lehet, hogy viccnek szántad, én nem annak vettem.

    Ezért írtam Neked és fentebb a fórumtársnak: "Ne spoilerezzetek! :D" Bár ő volt az első címzett, de már lejárt a szerkesztési idő, nem tudtam módosítani. (pm-ben azért utólag elküldtem neki...)
    Nem a csillagképpel van a baj, az már számtalanszor jelent meg számos írásban. Hanem a ctrl+c / ctrl+v miatta akadtam ki. :((( Ez kicsit durva volt, igaz, ezt nem te írtad! Ezért elnézést kérek!

    Mindegy, fentebb reagáltam, sör és higgadás, aztán remélem a többség miatt kitartok, mert végül is ők számítanak igazán!!! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz BomiBoogie #33 üzenetére

    Félreértés volt, a srác (Kopi31415) hsz-ra reagáltam volna, de a tiéd utána jött. A spoiler-ezést meg én vettem magamra, szintén a korábbi másol/beilleszt teória alapján. Nyilván elszállt az agyam, így meló után, hazaérve, mondtam, és most még egyszer: elnézésedet kérem!
    Neki meg elment privátban, csak hogy értse, mit is írt, milyen kavarást hozott létre, a szép kis billentyűkombinációkkal.
    Régi vágású vagyok, azonnal ugrok, ha támadnak...és nem mellesleg oroszlán jegyében születtem, 10%-ban meg szicíliai vér csörgedez bennem... :)

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

  • Hunork

    veterán

    válasz BomiBoogie #35 üzenetére

    Semmi baj, elnézést kértem már! Rossz helyre ment, nem néztem, mikor meg igen, késő volt.

    Szeretném lezárni ezt úgy, hogy annak nagyon örülök, hogy így nyáron, a nagy melegben, több, mint 10 ezren elolvasták eme írást, és remélem, hogy a többségnek tetszett, és hát én mindenkinek írok, ezért külön köszönet mindenkinek, aki elolvasott. :R :R
    És nem foglalkozom az ominózus megjegyzéssel, és éljen a jó sör, az arancini, a magyar haza, és Szicília szépséges tengerpartja! :K :K
    Béke!

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák