Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz sb #268 üzenetére

    Az a baj hogy tok kulonbozo procik arait hasonlitod ossze itt.

    5600X-et 3600X-hez, 5800X-et 3800X-hez nezd arban. Ha a valos elodhoz nezzuk akkor mindenhol 50$ az aremeles.
    Ugye igy nezne ki a tablazat ha a valos elodoket nezzuk:

    3600X - 249USD - 5600X - 299USD
    3800X - 399USD - 5800X - 449USD

    Majd biztos jonnek a nem X procik is kesobb akkor azok jobb arakaon lesznek.

    A jatek teljesitmeny meg azert van hangsulyozva, mert aki eddig is Ryzent hasznalt, es tudja hogy jo azt mar kevesbe kell meggyozniuk, ez most arra vankihegyezve hogy "csakazintel mer 2%-al tobb az FPS) reteget is megtorjek.

    Amugy meg szerintem is tok mindegy mert azon a szuk retegen kivul aki 144Hz-es monitorokat hasznal a legtobb ember eszre sem veszi hogy a jatek 136 vagy 176 FPS-t tud.

  • Darmol

    senior tag

    válasz sb #268 üzenetére

    +1.
    Hozzátenném árnyalni, nem mindegy, hogy FHD vagy 4K-ra kell valakinek, de ahogy #271 -ben is írják, egyszerűen nem értik az emberek, milyen brutális teljesítményekről beszélünk. Ha valakinek "csak" 3XXX-as sorozatú procija van, annak sincs semmi szégyellnivalója.
    Ha valaki megteheti, és szeretné a legjobbat tudni magáénak, vegye meg a legjobb procit (5950X) a körítéssel. De úgymond a veséjét senki ne adja el érte, annyit nem ér. :N

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák