Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz sh4d0w #179 üzenetére

    Jopar indokot tekintve igazad van (nem akar fizetni, szerverre), nehol nem (a Windowsos-ujratelepitos tortenetnek mar regesreg vege van, ill. idonkent a Linuxok is megdoglenek ilyen-olyan oknal fogva, stb).
    Megintcsak a kerdes: milyen problemat old meg, amit a Windows nem?
    - szerveren oke, egyertelmu, de azt gondoltam, hogy desktoprol beszelunk elsosorban. Maradjunk a desktopnal szerintem
    - ingyenes: teny, egyelore ez nyugaton nem annyira nagy ugy, keletebbre meg a warez egyszerubben megoldja, mint az, hogy megtanul valaki 'Linuxul'
    - regi gep: hat, szo-szo, ahol az XP docog, ott mar a Linux is -- ugyanis a szuk keresztmetszet mar regesreg nem az OS, hanem a JS-heavy weboldalak. Az OS szinte minimalisan szamit, ha egy Index fooldal mellett 200 MB-ot foglal egy Firefox.
    - egyszerubb a szoftvertelepites: ez igaz, ha van hozza csomag. Ha nincs, akkor nem egyszerubb (illetve a klasszikus csomagkezelesnek is megvannak a hatranyai).

    Szoval en nem vedek semmit, csak azt mondom, hogy akkor tud egy rendszer elterjedni, ha megold egy problemat. Mobilon peldaul megoldott egy problemat az iOS meg az Android, el is terjedt.

    Folytatnam, de faradt vagyok ehhez asszem. :)

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák