Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    Hát én is de most mást kérdeznék.
    A digi life / world adókon mennek digis spotok.
    Csodás tájakat látni és általában kellemes aláfestő zene szól.
    Nem tudná valaki megadni pontosan azoknak a számoknak a címét amik szólnak eddig 2-3 számot hallottam, az egyik ami tetszik, de hiába kerestem rá, eddig nem leltem.

    Köszönöm.

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

  • Masooo

    aktív tag

    vvolt arról is szó, hogy aki átcseszte az ügyfeleit és elmarasztalták e miatt, az indulhat pl. Jó tudom korrupt ország, de azért milyen szép kitétel. Aki szar, nem ügyfélorientált stb az mehet pályázni. Pl ezért mehet a többi szolgáltató is.

    A kábelezés. Azért több dolog is állhat a háttérben. Most a Balaton egyik oldalán (déli) éldegélek és itt egy rakat kis semmi szolgáltató van meg a T pl. A T elég vacak minőséget tol, a kicsik meg pláne. A digi megváltás lenne az egész partnak, de nem jön be. Elég sok ember él itt, meg is érné mert mindenki szídja a helyi szolgáltatók minőségét (a neten is). Azaz valaki nem engedi vagy akarja engedni gondolom pl a területi engedélyt nem kapják meg vagy ilyesmi, esetleg korrumpálás felfelé valamelyik kicsi de potens helyi cégtől. Az árak is ennek megfelelőek. Szomorú, hogy a piaci verseny helyett ebben is a korrupció a menő, amíg valaki nem gyűjti be azt a bizonyos skalpot, ez így is marad.

    jártam a didi.hu-n de nem leltem a reklám spotokat sem a zenék leírását

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

  • Masooo

    aktív tag

    még senki sem gondolt a népszavazásra? megfogalmazni hogy ki óriásplakátokkal ne tolhassák ki a lét a semmibe. A szavazáson kik vehessenek részt, és még tudok 14 olyat, ami kicsit rendet tudna vágni ebben a gennyes országban. Persze az is vicces, hogy mindenki elvisel mindent, de népharag még nem indult az utcára pedig azt hittem, a megválasztott politikus dolga szolgálni a népet aki a hatalmat adta a kezébe. Ezek meg azt hiszik fordítva megy. A sok honi hülye meg a nemtörődöm mentalitással tolja nekik a szekeret.
    Aki most van akkora marha hogy nem áll a digi mögé, bármi miatt, majd akkor fog sipákolni amikor elmennek és az árak meg felmennek a többieknél. Akkor viszont már késő.
    Szisztematikusan verik a társadalmat, mindig figyelve arra, hogy 1-1 rétegnek ártsanak mert a szomszéd tehene mentalitás megvan itthon és mindneki tesz a többire amíg nem ő van soron, utána meg rinyál és mutogat hogy mindenki szarik rá épp akkor épp mint ő korábban mikor nem ő volt soron..

    Tehét kedves magyarország (igen, m) mélységes gratulációmat küldöm :C a sok agyhalottnak.

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák