Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Timer #31 üzenetére

    Az a helyzet, hogy ha tudjátok minek kell akkor miért támadjátok a cikkírót/ vagy a rovatot? Mert ha a terméket vagy az árát kritizálja valaki az érthető/ elfogadható. Na de a "szellemiséget"/ cikkírót számonkérni ezért a rovatért?
    Nap mint nap küzdenek a túlélésért, nem olyan nagy biznisz szerintem fent tartani egy ilyen oldalt, sőt biztos vagyok benne, hogy hatalmas erőfeszítést igényel. Leírod kommentben hogy tudod mi a gond és ezt rávetíted a szellemiségére az ajánlóknak?Ez nem szellemiség, hanem üzlet, hogy fent maradjon a PH. Gondolom Wombath is mást ajánlott volna ha tehetné.Néha találkozik a vevők/ az itt jelenlévő szakértő közönség ízlésével, néha nem a dolog.Előbbi szerencsés utóbbi nem az, ennyi.
    Azt gondolom egyébkét továbbra is, hogy a lehetőségekhez képest megfelelő hardvereket ajánlottak olcsóbb és drágább kategóriában
    Amikor tele van az ajánló méregdrága hardverekkel akkor azért megy a sírás, amikor RGB-s gamer cuccokkal akkor azért, ha meg olcsóbb laposok vannak kompromisszumokkal akkor azért ha meg milliósak akkor azért, az előre összeállított cuccokról ne is beszéljünk.persze ez mint írtam feljebb még elfogadható.
    Ezt nem támadásként írom a személyed ellen, csak általánosan megfogalmazva leírtam, hogy látom minden hétvégén ezt az ajánló dolgot.
    Ha valaki egyébként beballag egy madaras Tescóba akkor ezekhez képest ezerszer szarabb és túlárazott gagyi vackokat sóznak rá nap mint nap a vevőkre, de ezt elmondhatnám a hülye azért nem vagyok boltokról is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák